امروز : دوشنبه, ۲۴ خرداد , ۱۴۰۰
تاریخ : 2018/08/08 - 10:11 ذخیره فایل ارسال به دوستان
حاتمی:

همه باید به عمق کینه و عداوت آمریکایی ها پی ببرند

به گزارش بابل نوین، امیر سرتیپ امیر حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح در جمع کارکنان صنایع الکترواپتیک اصفهان با اشاره به بازدید خود از این صنایع اظهار داشت: بحمدالله حرکت، رشد، پیشرفت و بالندگی در کلیه اجزای صنایع الکترواپتیک محسوس و ملموس بود و خداوند متعال را بابت داشتن چنین مجموعه‌ای متشکل از انسان‌های توانمند، مومن، انقلابی، جوان و متخصص شاکریم.

وی با بیان اینکه صنایع الکترواپتیک وزارت دفاع با عملکرد مثبت و توانمندی‌های منحصربه فرد خود مورد اعتماد و وثوق نیرو‌های مسلح بوده و فرماندهان و مسئولین همواره به نیکی از آن یاد می‌کنند، افزود: اهمیت و جایگاه این صنعت در اقتدار و پیشرفت¬های صنعت دفاعی در سال‌های اخیر بر کسی پوشیده و پنهان نیست و این صنعت در ابعاد مختلف موجب سربلندی وزارت دفاع و صنعت دفاعی کشور شده ¬است.
وزیر دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه متاسفانه در سال‌های اخیر شاهد بروز مشکلات و مسائل جدی که موجب ایجاد ناامنی در منطقه شده است بوده ایم، تصریح کرد: گروه تروریستی داعش با حمایت‌های گسترده نظام استکبار با هجوم به سوریه و عراق، خسارت‌های جبران ناپذیری را در این کشور‌ها به جای گذاشتند که کشته و زخمی شدن صد‌ها هزار نفر و آوارگی حدود ۲۰ میلیون انسان بی گناه از زن، مرد، پیر و جوان، دستاورد جنایت‌های پلید این گروه‌های تکفیری و اربابان شیطان صفتشان بوده است.

حاتمی خاطرنشان کرد:، اما جهانیان شاهد بودند که تمام هیمنه غرب با سرمایه گذاری‌های مالی، سیاسی، تجهیزاتی و تسلیحاتی از این گروه‌های تروریستی و فریب خورده با مقاومت و ایستادگی محور مقاومت و به زمین ریخته شدن خون پاک هزاران جوان مومن و انقلابی شکست و روسیاهی برای همیشه تاریخ بر پیشانی نظام سلطه باقی ماند و حمایت‌های بی حد و حصر از این جنایتکاران تاریخ ناکام ماند و سرمایه گذاری بلند مدت آن‌ها به هدر رفت.

وی در همین زمینه تاکید کرد:، اما در این موفقیت و پیروزی بزرگ در شکست تروریست‌ها و اربابان پلیدشان، علاوه بر ایثار و مجاهدت جوانان پاکباخته و شیفته اهل بیت (ع)، پشتیبانی‌های ارزنده صنعت دفاعی کشور از محور مقاومت بسیارتعیین کننده و نقش آفرین بود.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح با بیان اینکه رژیم صهیونیستی با تولید و حمایت از داعش به عنوان جرثومه فساد در صدد آن بود تا اسلام این مکتب روحبخش و انسان ساز را به عنوان یک مکتب افراطی، آدم کش و ضدبشری معرفی کند، ادامه داد:، اما زهی خیال باطل که مردم آگاه و آزادی خواه جهان به نقشه شوم آن‌ها پی برده و بین اسلام واقعی و اسلام جعلی صهیونیستی ـ. آمریکایی تفاوت قائل شدند.

وی در عین حال متذکر شد: امروز با شکست توطئه دشمن در ایجاد ناامنی در مرز‌های جمهوری اسلامی از طریق ناامن سازی کشور‌های همسایه، با توطئه دیگری از سوی دشمن مواجه هستیم که این بار با حربه جنگ اقتصادی و تحریم‌های همه جانبه به مصاف جمهوری اسلامی برخواسته اند که این نیز در واقع روی دیگر همان سکه است.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح به پیشنهاد مذاکره رئیس جمهور آمریکا بدون پیش شرط اشاره کرد و گفت: واضح است که این بار جنگ تمام عیار دشمن با نظام اسلامی شکل سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و روانی دارد و در واقع در همان استراتژی تعریف می‌شود.

حاتمی به بدعهدی و پیمان شکنی‌های آمریکا در توافقنامه بین المللی برجام اشاره کرد و اظهار داشت: حاصل ۱۲ سال مذاکره و گفت: گو و نهایتا توافق برجام که به تایید و تصویب سازمان ملل متحد نیز رسید با بدعهدی تاریخی شیطان بزرگ مواجه شد که باید همگان از این رفتار غیرمتعهدانه آن‌ها درس گیرند و به عمق کینه و عداوت آمریکایی‌ها با ملت بزرگ ایران پی ببرند.

وی به اظهارات مداخله جویانه وزیر امور خارجه آمریکا در ارتباط با کشورمان اشاره کرد و افزود: نظام مقدس جمهوری اسلامی با وجود مشکلاتی که درون خود دارد، به راحتی می‌تواند با وحدت، همدلی، اتحاد و یکپارچگی این مسائل را از سر راه بردارد و قله‌های افتخار و عزت برسد.

حاتمی با بیان اینکه باید نقشه و حیله دشمن را خوب بشناسیم و آن را تحلیل و با درایت و تدبر از این مرحله حساس عبور کنیم، گفت: باید به وعده الهی ” یا أَیُّهَا الَّذینَ آمَنوا إِن تَنصُرُوا اللَّهَ یَنصُرکُم وَیُثَبِّت أَقدامَکُم ” ایمان داشته باشیم و با ایستادگی، پشتکار، همت و وحدت کلمه در سایه سار ولایت فقیه با سربلندی خواهیم توانست دشمن را یک بار دیگر شکست داده و سرافکنده کنیم.

/باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين