امروز : شنبه, ۲۹ خرداد , ۱۴۰۰
تاریخ : 2018/08/08 - 13:57 ذخیره فایل ارسال به دوستان
فرماندار بابل:

ادارات موظفند در هر ساعت شبانه روز پاسخگوی خبرنگاران باشند

فرماندار بابل گفت: خبرنگاران شهرستان به گونه‌ای هستند که باید به آنان ارج و قرب نهیم، زیرا نگاه‌شان در راستای تقویت بابل و در کل نظام و حاکمیت است.

به گزارش بابل نوین، قربانعلی ولی‌زاده‌بورا فرماندار ویژه بابل چهارشنبه ۱۷ مرداد در دیدار با خبرنگاران این شهرستان اظهار کرد: این روز و یاد شهدای عرصه قلم به ویژه شهید صارمی که این ایام به نام اوست را گرامی می‌داریم.

وی ضمن تبریک روز خبرنگار  افزود: خبرنگاران این شهرستان به گونه‌ای هستند که ما باید به آنان ارج و قرب نهیم، زیرا نگاه‌شان در راستای تقویت بابل و در کل نظام و حاکمیت است.

فرماندار بابل ادامه داد: شما خبرنگاران با گفتار، رفتار و قلم خود در جامعه تاثیرگذارید و منعکس کننده مطالبات به حق مردم هستید، انتظار ما نیز از شما این است که حقایق و انتقادات را در راستای اصلاح امور بیان کنید، اما تخریب شخصیت‌ها حتی در فرهنگ ایران جایی ندارد، ما نقد منصفانه را پذیرا هستیم،خبرنگاران باید اصل امانت‌داری، پرهیز از حاشیه و جوسازی‌ها را رعایت کنند.

این مسئول تصریح کرد: در شرایط کنونی جامعه که بسیار خاص است و مشکلاتی وجود دارد، بیاییم اعتبارات و امکانات را در نظر بگیریم و انتظارات را براساس این امکانات بیان و نقد منصفانه‌ای داشته باشیم.

ولی‌زاده‌بورا یادآور شد: باتوجه به مشکلاتی که در کشور وجود دارد خدمات ارزنده‌ای از قبیل تکریم ارباب رجوع، آسفالت روستایی و گازرسانی در شهرستان بابل ارائه شد، ما باور داریم باید در کنار مردم باشیم بنابراین میز خدمت که همواره از مطالبات اساسی مردم بود را به روستاها نیز بردیم.

وی با اشاره به انتخات آتی افزود: کشور در آینده نزدیک انتخابات را در پیش دارد، جلوگیری از فضای جانبدارانه در ادارات شهرستان برای من به عنوان نماینده دولت در شهرستان مهم است و فضای انتخابات باید فضای خدمت به مردم باشد که شما خبرنگاران در این راستا می‌توانید کمک‌رسان ما باشید.

فرماندار بابل  خاطرنشان کرد: از این‌رو ما مسئولان باید پذیرای نگاه شما باشیم و دستگاه‌های اچرایی و دولتی سطح شهرستان باید با شما هماهنگی داشته باشند، مدیران سطح شهرستان وظیفه دارند ارتباطی سهل و آسان با خبرنگاران برقرار کنند و همه ادارات موظفند در هر ساعت از شبانه‌روز پاسخگوی شما خبرنگاران باشند.

ولی‌زاده‌بورا در پایان گفت: از همکاری  بسیج رسانه، خانه مطبوعات و انجمن صنفی خبرنگاران شهرستان بابل در برگزاری برنامه تجلیل از خبرنگاران تقدیر و تشکر می‌کنم، البته بدون همراهی شما عزیزان این اتفاق نمی‌افتاد.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين