امروز : سه شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۹
تاریخ : 2015/06/17 - 15:20 ذخیره فایل ارسال به دوستان

افزایش ۳ برابری واردات ایتالیا از ایران در چهارمین ماه ۲۰۱۵

واردات ایتالیا از ایران در چهارمین ماه ۲۰۱۵ با افزایش حدود ۳ برابری نسبت به مدت مشابه سال قبل مواجه شد و به ۵۰.۳ میلیون یورو رسید.

۵۸

آمارهای منتشر شده از سوی پایگاه خبری کمیسیون اروپا نشان می دهد صادرات آلمان به ایران در چهارمین ماه سال جاری میلادی افت ۴۱ درصدی داشته است.

آلمان در آوریل ۲۰۱۴ بالغ بر ۲۶۶ میلیون یورو کالا به ایران صادر کرده بود اما این رقم در مدت مشابه سال جاری میلادی به ۱۵۵ میلیون یورو کاهش یافته است.

با وجود کاهش قابل توجه صادرات آلمان به ایران در آوریل ۲۰۱۵ واردات آلمان از ایران در این ماه رشد ۲ درصدی داشته و به ۲۱٫۲ میلیون یورو رسیده است. آلمان در آوریل سال ۲۰۱۴ بالغ بر ۲۰٫۷ میلیون یورو کالا از ایران وارد کرده بود.

بر اساس این گزارش صادرات اسپانیا نیز به ایران در آوریل امسال افت ۵۰ درصدی داشته و به ۱۳٫۲ میلیون یورو رسیده است. اسپانیا در آوریل سال گذشته ۲۶٫۷ میلیون یورو کالا به ایران صادر کرده بود.

با وجود کاهش صادرات، واردات اسپانیا از ایران در آوریل امسال رشد قابل توجه ۶۶ درصدی داشته و به ۱۳ میلیون یورو رسیده است. واردات اسپانیا از ایران در آوریل سال میلادی گذشته ۷٫۸ درصد اعلام شده بود.

آمار منتشر شده از سوی یورو استات نشان می دهد صادرات ایتالیا به ایران و واردات از ایران در آوریل ۲۰۱۵ رشد داشته است. صادرات ایتالیا به ایران با رشد ۲۱ درصدی از ۷۰ میلیون یورو در آوریل ۲۰۱۴ به ۸۵ میلیون یورو در آوریل امسال رسیده است.

واردات ایتالیا از ایران نیز که در آوریل سال گذشته ۱۸٫۴ میلیون یورو بود در مدت مشابه امسال با افزایش ۱۷۳ درصدی به ۵۰٫۳ میلیون یورو رسیده است.

*باز نشر از تسنیم

برچسب ها :
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين