امروز : دوشنبه, ۱۹ آذر , ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۷/۰۶/۰۱ - ۱۲:۳۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان
بازی‌های آسیایی جاکارتا ۲۰۱۸- اندونزی؛

نتایج کاروان ورزشی ایران در بازی‌های آسیایی جاکارتا ۲۰۱۸- اندونزی (روز پنجم)

نمایندگان کشورمان در پنجمین روز از هجدهمین دوره بازی‌های آسیایی جاکارتا ۲۰۱۸ به مصاف حریفان خود رفتند.

به گزارش بابل نوین، کاروان ورزشی ایران در هجدهمین دوره بازی‌های آسیایی جاکارتا ۲۰۱۸ با ۳۷۸ ورزشکار از ۲۹ فدراسیون و در ۴۲ رشته شرکت کرده است و مراسم افتتاحیه این بازی‌ها روز (شنبه) ۲۷ مردادماه برگزار و مسابقات به طور رسمی از روز یکشنبه آغاز شد.

نتایج کاروان ورزشی ایران در بازی‌های آسیایی جاکارتا ۲۰۱۸- اندونزی (روز پنجم)

اخبار و حواشی داغ مربوط به بازی‌های آسیایی جاکارتا ۲۰۱۸ را لحظه به لحظه در اینجا (بازی‌های آسیایی جاکارتا ۲۰۱۸) دنبال کنید.

نمایندگان کشورمان تا کنون موفق به کسب ۱۶ مدال شامل ۷ طلا، ۳ نقره و ۶ برنز شدند.

**برنامه و نتایج مسابقات ورزشکاران ایران در روز پنجم مسابقات:

 *تکواندو:

صعود کیانی به مرحله یک چهارم نهایی

نتایج کاروان ورزشی ایران در بازی‌های آسیایی جاکارتا ۲۰۱۸- اندونزی (روز پنجم)

*شنا:

پایان کار شناگران ایران در ۵۰ پروانه و ۱۰۰ آزاد/ غلامپور دوباره رکورد ملی را شکست

نتایج کاروان ورزشی ایران در بازی‌های آسیایی جاکارتا ۲۰۱۸- اندونزی (روز پنجم)

 * ووشو:

پایان درخشان ووشوی ایران با ۲ طلا و ۴ نقره

«الهه منصوریان» به مدال نقره رسید

«شهربانو منصوریان» نقره‌ای شد

نتایج کاروان ورزشی ایران در بازی‌های آسیایی جاکارتا ۲۰۱۸- اندونزی (روز پنجم)

آهنگریان در ساندا طلایی شد

سیفی نهمین طلای کاروان ایران را دشت کرد

نتایج کاروان ورزشی ایران در بازی‌های آسیایی جاکارتا ۲۰۱۸- اندونزی (روز پنجم)

*تیراندازی:

– تفنگ استاندارد وضعیت اهداف پروازی

– تراپ دوبل زنان- شیوا فرح پور

*روئینگ:

روئینگ ۴ نفره بانوان به مدال نقره بازی‌های آسیایی رسید

نتایج کاروان ورزشی ایران در بازی‌های آسیایی جاکارتا ۲۰۱۸- اندونزی (روز پنجم)

تیم روئنگ ۲ نفره بانوان ایران به مدال برنز مسابقات آسیایی رسید

نتایج کاروان ورزشی ایران در بازی‌های آسیایی جاکارتا ۲۰۱۸- اندونزی (روز پنجم)

– محسن شادی و عاقل حبیبیان هم در فینال B. روئینگ دونفره سنگین

– مجتبی شجاعی در فینال B. روئینگ تک نفره سنگین وزن

جاور دستش به مدال بازی‌های آسایی نرسید

– مهسا جاور، مریم کرمی، مریم امیدی و نازنین رحمانی در فینال A. روئینگ سبک وزن جفت پاروی چهار نفره

* بدمینتون:

– دور اول انفرادی زنان: ثریا آقایی- نماینده هند (مرحله یک شانزدهم)

* شمشیربازی:

– سابر تیمی مردان

*تیراندازی با کمان:

ریکرو انفرادی زنان و مردان از مرحله یک سی و دوم تا فینال- از ساعت ۷

مرحله یک سی‌ودوم زنان:

زهرا نعمتی از مرحله یک هشتم ریکرو حذف شد

صعود نعمتی به یک شانزدهم ریکرو بازی‌های آسیایی

مرحله یک سی و دوم مردان:

– صادق اشرفی- نماینده قطر

– امین پیرعلی- نماینده عربستان

 *اسکواش:

مراحل یک‌شانزدهم و یک‌هشتم انفرادی زنان و مردان- علیرضا شاملی، سجاد زارعیان، فرشته اقتداری، غزال شرف‌پور و حدیث فرزاد

*کبدی:

– نیمه‌نهایی مردان

– نیمه نهایی بانوان

* فوتبال:

ایران-کره جنوبی ساعت ۱۶:۳۰

*والیبال ساحلی:

– ایران الف-ویتنام، ساعت ۱۰

*ژیمناستیک:

– فینال خرک حلقه: سعیدرضا کیخا ساعت ۱۴:۳۰

* پنچاک سیلات:

– اوزان ۵۵ و ۶۰ کیلوگرم از ساعت ۶:۳۰

* سنگنوردی:

– مقدماتی ماده سرعت: رضا علیپور، مهدی علیپور، احسان اسرار، کبری لکزایی‌فر، اعظم کرمی و حدیث نظری، ساعت ۶:۳۰

– بخش سرعت مقدماتی کمباین: خسروهاشم‌زاده و الناز رکابی، ساعت ۶:۳۰

*دوچرخه‌سواری:

– استقامت جاده مردان: مهدی سهرابی، آرمین گودرزی، میرصمد پورسیدی و سعید صفرزاده، ساعت ۷:۳۰

 

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين