امروز : دوشنبه, ۲۴ خرداد , ۱۴۰۰
تاریخ : 2018/08/29 - 9:59 ذخیره فایل ارسال به دوستان
سبحانی؛

ثبت نام مجدد سهام عدالت برای افراد جامانده به زودی آغاز می‌شود

به گزارش بابل نوین، جعفر سبحانی مشاورسازمان خصوصی‌سازی درباره افرادی که ازثبت‌نام سهام عدالت جامانده‌اند، اظهار کرد: در مصوبه‌ های جدید به مشمولین که شماره شبا خود را تا تاریخ اعلام شده وارد نکردند و حتی کسانی که از ثبت‌نام سهام عدالت جا مانده‌اند، امکان ثبت‌ نام در سامانه سهام‌ عدالت داده خواهد شد.

وی گفت: تاکنون نزدیک به ۴۰ میلیون نفر شماره شبا خود را به سامانه اعلام و سود خود را دریافت کردند و حدود ۷ میلیون نفر هنوز شماره شبا خود را اعلام نکرده و ۲۰۰ الی ۳۰۰ هزار نفر شماره شبای خود را بعد از تاریخ ۶ اردیبهشت به ثبت رساندند که سودهای این افراد نیزتا پایان شهریور ماه واریز خواهدشد.

سبحانی درباره دریافت سودهای افراد متوفی به خانواده‌هایش، بیان کرد: از تاریخ ۱۶ تیر ماه،خانواده‌های متوفی می‌توانستند به دفاتر پیشخوان دولت نسبت به ثبت‌نام تقسیم‌نامه سهام عدالت مراجعه کنند ولی متوجه شدیم دفاتر پیشخوان نسبت به ثبت نام دقت کافی را نداشته و باعث بروز مشکلات زیاد و ایجاد وقفه در این زمینه شدند.

وی افزود: به منظور رسیدگی به ایرادهای ذکر شده،دفاتر پیشخوان از ۱۰ روز گذشته کار خود را آغاز کردند و خانواده‌های متوفی می‌توانند برای دریافت سودهای متوفی خود به دفاترپیشخوان منتخب که لیست آن‌ها درسایت خصوصی‌سازی،مراجعه کنند.

مشاورسازمان خصوصی‌سازی درباره سود سهام عدالت،گفت: سود سهام برای مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی مطابق قانون، کامل پرداخت می‌شود وبه گروه‌هایی که سهام خود را به صورت داوطلبانه افزایش دادند،سود کامل تعلق خواهد گرفت؛ به ازای هر نفر در سال ۱۵۰ هزار تومان و کسانی که سهام خود را افزایش نداده‌اند حدود ۷۵ الی ۸۰ هزار تومان سود دریافت می‌کنند.

وی درباره سودسهام عدالت در سال‌ ۹۶ گفت:در حال بررسی سودهای پرداخت‌شده توسط مجامع و شرکت‌ها در سال ۹۶ هستیم هرچند که اطمینان داریم سود پرداخت شده‌ی سهام عدالت در سال ۹۶ بیشترازسال ۹۵ خواهد بود.

/باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين