امروز : دوشنبه, ۲۹ شهریور , ۱۴۰۰
تاریخ : 2018/09/08 - 16:27 ذخیره فایل ارسال به دوستان

وقتی آزمون، اکران فیلمش را به تیم ملی ترجیح داد/ آقای سردار! تیم ملی سرباز می خواهد

سردار آزمون، مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان، دعوت تیم ملی را برای حضور در اردوی اخیر نپذیرفت.

به گزارش بابل نوین، سردار آزمون، مهاجم تیم ملی فوتبال ایران که پس از جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به دلیل اعتراض طرفداران فوتبال به عملکردش و به کاربردن برخی الفاظ نامناسب، از فوتبال ملی خداحافظی کرده بود و سپس با انتشار پیام هایی در صفحه شخصی اش تاکید بر خداحافظی داشت، از دعوت دوباره کی روش برای حضور در تمرینات تیم ملی سر باز زد و به اردو و تمرینات مرد پرتغالی فوتبال ایران نپیوست.

در حالیکه دعوت مجدد از آزمون به تیم ملی با موجی از اعتراضات همراه بود و حتی کارلوس کی روش در برنامه ۹۰  در این باره توضیحاتی داد که موضوع سردار با سید مهدی رحمتی و هادی عقیلی تفاوت دارد و او با من هماهنگ کرده است، به همین دلیل سر مربی تیم ملی فوتبال برای بازی با ازیکستان او را دوباره به تیم ملی دعوت کرد، جالب اینجاست که سردار آزمون در اردوی تیم ملی حاضر نشد تا نشان دهد در تصمیم خود برای بی اعتنایی به تیم ملی فوتبال اصرار دارد و درست در همین زمان در محافل اکران فیلم اسبش به همراه کارگردان این فیلم بهاره افشاری حضور دارد.

آزمون در شروع تمرینات تیم ملی در گنبد به سینما رفت و برای مردم هم سخنرانی کرد و چند روز بعد درحالیکه در تهران حضور داشت و می توانست حتی با لباس شخصی در تمرینات تیم ملی حضور یابد و با کی روش گفتگو کند اما در سینماهای تهران همراه با خانم کارگردان حضور داشت و سلفی می انداخت.

به هرحال تیم ملی اکنون مهاجمانی بزرگتر از سردار آزمون دارد ( کریم انصاری فرد – مهدی طارمی – وحید امیری و … ) و قطعا با حضور علی علیپور، مرتضی تبریزی و ستارگان دیگر لیگ برتری، به طور قطع دست کی روش خالی نمی ماند، هرچند آزمون دیگر از چشم اکثر فوتبالدوستان ایرانی افتاده است و به همین دلیل می گویند، آقای آزمون ، تیم ملی سرباز می خواهد نه سردار.

عجیب است از کارلوس کی روش و رفتار متناقضش در قبال ارزش پیراهن تیم ملی ایران و البته مسئولان فوتبال کشورمان که شنیده می شود او در اردو های آینده حضور خواهد داشت!

تیم ملی فوتبال ایران برای حضور در جام ملت های آسیا ۲۰۱۹ امارات و تقابل با تیم های عراق، یمن و ویتنام و همچنین بازی دوستانه با ازبکستان آماده می شود که قرار است ۲۰ شهریور در تاشکند برگزار شود./ص

باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين