امروز : جمعه, ۲۶ شهریور , ۱۴۰۰
تاریخ : 2018/09/14 - 15:03 ذخیره فایل ارسال به دوستان
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بابل:

پیوند مردم و ولایت‌فقیه عامل ثبات نظام اسلامی/دشمن‌شناسی جزو مطالبات اصلی رهبری است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بابل در سخنرانی پیش از نماز جمعه این شهر گفت: امروز انتظار رهبری از بسیج حضور فعال در تمام عرصه‌ها وسط میدان است و شناخت از دشمن جزو مطالبات اصلی رهبری‌است.

به گزارش بابل نوین، همزمان با برگزاری رزمایش محمدرسول‌الله ۲ در بابل سخنران پیش از خطبه امروز ۲۳ شهریور ماه شهر دارالمومنین سرهنگ پاسدار مرتضی رمضانی بود که ضمن تسلیت ماه عزای حسینی پیرامون تحولات جامعه ایرانی در شرایط کنونی اظهار کرد: دشمن تلاش می‌کند که مسائل و مشکلات اقتصادی از جمله تورم را علیه مردم ایران تحمیل کند و این در حقیقت تلاش دشمنان برای جدا کردن بدنه مردمی از نظام اسلامی است که در راس آن جدا کردن مردم از رهبری انقلاب اسلامی را هدف گرفته‌اند.

وی افزود: اگر حضور مردم و بسیج در صحنه‌های مختلف نبود نظام اسلامی به پیروزی نمی‌رسید، امروز هم عامل مهم پایداری و ثبات انقلاب اسلامی در چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی، پیوند مردم با نظام اسلامی و ولایت فقیه است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بابل ادامه داد: تفکر بسیج امروز عامل مهم ایستادگی در برابر استکبار جهانی و این تفکر در حال گسترش است، استکبار جهانی ملت‌ها را درون هجمه استکباری خود هضم کرد اما انقلاب اسلامی مانع از قرار گرفتن ایران در معادلات قدرت‌های استکباری به‌ویژه آمریکای جنایتکار شد.

این مسئول تصریح کرد: این تفکر بسیجی بود که از انقلاب اسلامی را به سوریه رساند و این کشور را از دست دست‌نشانده‌های استکبار یعنی داعش نجات داد.

سرهنگ رمضانی گفت: امروز آل‌سعود به‌‍‌عنوان دست‌نشانده استکبار در منطقه به‌واسطه گروه‌های بسیجی از کشورهای مختلف مقاومت، در باتلاق فرو رفته است، الگوگیری از بسیج توسط حزب‌الله باعث شد که شاهد پیروزی‌های مقاومت اسلامی لبنان و فلسطین و شکست رژیم صهیونیستی باشیم.

وی با اشاره به حضور همیشه در صحنه بسیجیان افزود: ملت ما با قدرت بسیج در جنگ نظامی پوزه ابرقدرت‌ها را به خاک مالید و در شرایط کنونی به فضل الهی در مبارزه نظام اسلامی، بسیجیان ما در میدان حاضر هستند و نمی‌گذارند گزندی بر این نظام بنشیند.

این فرمانده ارشدنظامی در بابل اذعان کرد: امروز انتظار رهبری از بسیج حضور فعال در تمام عرصه‌ها وسط میدان است و شناخت از دشمن جزو مطالبات اصلی رهبری‌است، شکست دادن دشمن کار سختی نیست و حضور این بسیج باعث شکستن کمر دشمنان خواهد شد.

رمضانی با تشریح بخشی از رزمایش محمدرسول‌الله ۲ ادامه داد: به فضل الهی بعد از اقامه نمازجمعه بسیجبان گردان‌های بیت‌المقدس با حضور در مناطق پیش‌بینی شده آمادگی خود را نشان می‌دهند و همزمان با رزمایش سراسری گردان‌های بیت‌المقدس بابل، ۲۷ گروه جهادی برای خدمات‌رسانی به مردم دیگر نقاط این شهرستان حضور پیدا خواهند کرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بابل در پایان ضمن یادآوری مراسم وداع با پیکر مطهر تعدادی از شهدای گمنام، عصریکشنبه پیش‌رو در این شهر گفت: بار دیگر عطر شهدا در فضای پایتخت شهدای شمالی کشور معطر خواهد شد، حضور بسیجیان در صحنه‌های مختلف از جمله این رزمایش و مراسم وداع با شهدا پیمان مجدد با آرمان‌های امام راحل و شهدای انقلاب اسلامی است و تا پای جان در برابر دشمنان ملت و اسلام ایستادگی خواهیم کرد.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين