امروز : جمعه, ۸ مرداد , ۱۴۰۰
تاریخ : 2018/09/22 - 9:40 ذخیره فایل ارسال به دوستان
در بابل انجام شد

رونمایی کتاب “برداشت‌های اخلاقی ‌عرفانی از آیات منتخب قرآن مجید”

کتاب "برداشت‌های اخلاقی ‌عرفانی از آیات منتخب قرآن مجید" به قلم دکتر محمدرضا خصوصی نیاکی در بابل رونمایی شد.

به گزارش بابل نوین، کتاب “برداشت های اخلاقی ‌عرفانی از آیات منتخب قرآن مجید” به زبان شعر با مضمون عرفانی بوده و با استناد از آیات ارزشمند قرآن مجید در ۷۵۴ صفحه دارای صحافی نفیس می باشد که با همت انتشارات اکسیر قلم شهرستان بابل به مدیریت هادی کرمانیان در تابستان ۹۷ به چاپ رسید.

آیین رونمایی این اثر ارزشمند با حضور اساتید اهل قلم، پزشکان، متخصصان و محمدی فیروزجایی ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بابل برگزار شد.
مراسم با سخنرانی محمدی فیروزجایی رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی بابل، دکتر محسنی عضو هیات علمی دانشگاه مازندران و دکتر تمدنی فوق تخصص انکولوژی کودک همراه بود که هریک از آنان از دیدگاه و منظر خود مواردی را بیان نمودند.
دکترمحمدرضا خصوصی نیاکی، شاعر این کتاب متولد آمل و از متخصصان قلب و عروق و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی بابل می باشد. این پزشک حاذق که در راستای طبابت، قلم نافذی در وادی عرفان و ادبیات دارد از مباهات و افتخارات استان مازندران به حساب می آید.
اثر برجسته و منحصر به فرد وی را می توان مثنوی دوم دانست چرا که مورد استقبال  تعداد زیادی از اهل قلم قرار گرفته است.
اما نکته مهم این مراسم، حرکت شایسته و ارزشمنددکتر نیاکی بود. این پزشک حاذق بیان داشت سود حاصل از فروش کتاب را به انجمن حمایت از بیماران سرطانی محک شهرهای آمل و بابل اهداء خواهد کرد .
گفتنی است بعد از آیین رونمایی از گردآورندگان این کتاب تقدیر شد.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين