امروز : جمعه, ۲۶ شهریور , ۱۴۰۰
تاریخ : 2018/09/22 - 20:28 ذخیره فایل ارسال به دوستان

مذاکره کلمبیایی ها با کی روش

به گزارش بابل نوین، با وجود آن که کارلوس کی روش به ایران برگشته و در دیدار دوستانه برابر ازبکستان روی نیمکت تیم ملی فوتبال کشورمان نشست اما هنوز هم خبرهایی درباره ارتباط او با نیمکت تیم های دیگر منتش می شود. در همین رابطه سایت رادیو lafm ،ادعا کرد رامون خسرون ،رئیس فدراسیون فوتبال کلمبیا، به زودی با کارلوس کی روش وارد مذاکره خواهد شد.
این سایت کلمبیایی می نویسد، فدراسیون فوتبال کلمبیا، ظاهرا روند انتخاب مربی جدید کلمبیا شروع کرده، پستی که از زمان جدایی خوزه پکرمن خالی مانده است.
مدیران فوتبال کلمبیا به دنبال یافتن یک استراتژیست اروپایی هستند.به همین منظور آنها تصمیم دارند با نامزدهای مربیگری کلمبیا دیدار و گفتگو کنند.
رئیس فدراسیون فوتبال کلمبیا که در اروپا حضور دارد تصمیم دارد از این فرصت استفاده کرده و اولین مذاکره را با مربی تیمی از «قاره کهن» انجام دهد و همه چیز به نظر می رسد حاکی از آن است که این مربی کارلوس کی روش پرتغالی خواهد بود.

این سایت درباره کی روش می نویسد، سرمربی ایران در جام های جهانی ۲۰۱۴ برزیل و ۲۰۱۸روسیه ، صرف نظر از این که آیا او در حرفه خود به عنوان یک استراتژیست موفق بوده است یا خیر ، به دلیل داشتن روش و متدولوژی خاص خود در قسمت های مختلف فوتبال جهان، توجهات را به خود جلب کرده است.

کار مربیگری کارلوس کی روش در سال ۱۹۸۹ با هدایت تیم ملی جوانان کشورش آغاز شد ،جایی که او هدایت بازیکنانی مانند لوئیس فیگو، فرناندو کوتو، ژائو پینتو و روئی کاست را بر عهده داشت.

پس از آن، او مربیگری اسپورتینگ لیسبون، مترو استارز در MLS، ناگویا گرامپوس ژاپن، تیم ملی امارات متحده عربی و آفریقای جنوبی را بر عهده گرفت و در جام جهانی ۲۰۱۰ به پرتغال برگشت.

با این حال، جایی که او بیشتر به عنوان سرمربی شناخته شد در رئال مادرید بود. او بین سال های ۲۰۰۳ و ۲۰۰۴ هدایت این تیم را بر عهده داشت، که به دلیل کسب نتایج ضعیف اخراج شد. او همچنین از سال ۲۰۰۲ تا ۲۰۰۳ همچنین بین سال های ۲۰۰۴ تا ۲۰۰۸دستیار الکس فرگوسن اسکاتلندی در منچستر یونایتد بود.

/باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين