امروز : جمعه, ۲۶ شهریور , ۱۴۰۰
تاریخ : 2018/09/23 - 9:42 ذخیره فایل ارسال به دوستان

پایان زندگی مخفیانه قاتلان راننده تریلی

روز اول مهر سال ۸۸ دو سارق به قصد سرقت یک محموله برنج در محور بوشهر- برازجان با چاقو به راننده یک تریلی حمله کردند.

به گزارش بابل نوین، دو سارق شرور که ۹ سال قبل راننده یک تریلی را به قتل رسانده بودند در یک قدمی فرار از کشور دستگیر شدند.

سردار خلیل واعظی، فرمانده انتظامی استان بوشهر در تشریح جزئیات این خبر گفت: روز اول مهر سال ۸۸ دو سارق به قصد سرقت یک محموله برنج در محور بوشهر- برازجان با چاقو به راننده یک تریلی حمله کردند. اما وقتی با مقاومت راننده رو به رو شدند او را مجروح کرده و از محل گریختند.

راننده تریلی بلافاصله توسط مردم به بیمارستان شهید گنجی برازجان منتقل شد اما به علت جراحت شدید جان باخت.

با اعلام موضوع به پلیس با انجام اقدامات دقیق اطلاعاتی هویت یکی از عاملان قتل که هیچگونه سرنخی از خود به جا نگذاشته بود، شناسایی و سرانجام ۹ سال پس از ارتکاب جنایت در یک عملیات غافلگیرانه در شهر بوشهر توسط مأموران اداره مبارزه با جرایم جنایی دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل شد.

سردار واعظی خاطرنشان کرد: این فرد در تحقیقات به عمل آمده و ارائه مدارک و مستندات، به قتل راننده تریلی با همدستی فردی دیگر با استفاده از سلاح سرد (چاقو) به انگیزه سرقت محموله برنج اعتراف کرد.

متهم دیگر که از دستگیری همدست خود باخبر شده بود قصد فرار و خروج از کشور از طریق مرز هوایی را داشت که بلافاصله با همکاری پلیس آگاهی و پلیس امنیت عمومی ناجا، در فرودگاه دستگیر و به پلیس آگاهی استان بوشهر منتقل شد.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين