امروز : دوشنبه, ۲۹ شهریور , ۱۴۰۰
تاریخ : 2018/09/23 - 10:34 ذخیره فایل ارسال به دوستان
اولتیماتوم مالک نساجی به مسئولان استان

الان بنزین نساجی تمام شد / من چاه نفت ندارم / من یک دانه جو از این استان نمی‌خواهم

مالک باشگاه نساجی گفت: من در فوتبال با حمایت مردم و مسئولان استان پیش می‌روم و از جای خاصی کمک نمی‌گیرم. من استخراج نفت ندارم و تا حدی که بتوانم جلو می‌روم.....

به گزارش بابل نوین، فرهاد صنیعی‌فر پس از تساوی بدون گل تیم نساجی مقابل استقلال اظهار داشت: همه ما به حمایت نیاز داریم، همان‌طور که من از بازیکنانم حمایت می‌کنم،‌ از الان به بعد هم نیاز به حمایت مسئولان دارم، رسانه‌ها هم باید از ما حمایت کنند.

من تاکنون به عشق و دل خودم این تیم را حمایت کرده‌ام و تیم را تا به اینجا بالا آورده‌ام، اما من یک آدم دولتی نیستم و از جایی حمایت نمی‌شوم، به همه هم این موضوع را گفته‌ام.

وی افزود: این مردم از یک هفته پیش منتظر این بازی بودند و امشب هم قطعاً تکرار آن را خواهند دید. در نتیجه باید به این مردم احترام بگذاریم، ظرفیت هر کسی حدی دارد. تیم‌های دیگر مانند سپاهان،‌ پرسپولیس و استقلال حامی دارند، اما ما نه.

مسئولان باید ما را کمک کنند. من برای این تیم فصل گذشته برنامه سه ساله داشتم. زمانی که تیم را تحویل گرفتم،‌ فقط ۹ بازیکن داشتیم و تیم را حفظ کردیم،  امسال هم باید حفظ کنیم، اما هر کسی ظرفیتی دارد.

مالک باشگاه نساجی در ادامه تصریح کرد: من اهل هیاهو نیستم و هر کاری هم انجام دادم برای دلم بوده است، اما مسئولان باید حمایت کنند و جلو بیایند.

زمینی که قرار بود به ما بدهند را هنوز نداده‌اند، همیشه گفته‌ام بازهم می‌گویم من یک دانه جو از این استان نمی‌خواهم،‌ مسئولان هر کاری می‌کنند برای تیم استان خود انجام دهند. هر کسی هم برای این تیم کاری کند، برای مردم و خدا انجام داده است.

هیچ‌کس تا الان برای ما کاری نکرده است، اما تا الان با آبرو بازی کرده‌ایم. ما با تیم‌های دیگر فرق داریم و همه تیم‌ها از ما می‌ترسند، این لطف خداست، ما باید این قدرت را حفظ کنیم.

بازیکنان ما میلیاردی نیستند، اما چیزی از بازیکنان دیگر تیم‌ها کمتر ندارند، مشکلات باید حل شود.

تا اینجا توانسته‌ایم و کار را انجام داده‌ایم، اما از الان به بعد نیاز به کمک داریم.

صنیعی‌فر در مورد شرایط اقتصادی تیمش و اینکه چرا الان از وضعیت این تیم انتقاد می‌کند، گفت: در ابتدای فصل فکر شرایط اقتصادی الان را نمی‌کردم. آیا شما فکر می‌کردید شرایط این‌طور شود؟ ماشین تا الان راه رفته، اما الان بنزینش تمام شده است! باید تیم نساجی را کمک کنند.

این تیم برای استان مازندران است و تنها نماینده این استان در لیگ برتر.

وی خاطر نشان کرد: امروز حامد لک فقط یک توپ گرفت.

ممکن است شرایط تیم‌مان به نحوی باشد که عقب بازی کنیم، اما در کل تیم‌مان قدرتمند است.

در بازی با ذوب‌آهن و پرسپولیس هم نباید می‌باختیم،‌ اما این شرایط فوتبال است.

پاریس‌سن‌ژرمن هم شاید در یک مسابقه چهار یا پنج گل بخورد.

مالک باشگاه نساجی در پاسخ به این پرسش که اگر حمایتی انجام نشود چه تصمیمی خواهد گرفت،‌ گفت: هنوز راجع به این موضوع فکر نکرده‌ام.

من در فوتبال با حمایت مردم و مسئولان استان پیش می‌روم و از جای خاصی کمک نمی‌گیرم. من استخراج نفت ندارم و تا حدی که بتوانم جلو می‌روم.

تسنیم/ر.ق

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين