امروز : شنبه, ۲۹ خرداد , ۱۴۰۰
تاریخ : 2018/10/01 - 19:10 ذخیره فایل ارسال به دوستان
رئیس اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران :

باغ کتاب مجوز فروش می‌گیرد

به گزارش بابل نوین، محمود آموزگار رئیس اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران، در خصوص تدابیر اندیشیده شده برای تداوم فعالیت باغ کتاب، گفت: طبق آنچه در قانون نظام صنفی آمده است، مجوز فعالیت باغ کتاب را در حوزه فروش صادر می‌کنیم.

گفتنی است؛ باغ کتاب تهران که در منطقه عباس‌آباد دایر شده است؛ از چهار بخش بهارستان، خیالستان، نگارستان و سروستان تشکیل شده است. این مجموعه فرهنگی با شعار «کشف کن، تجربه کن و یاد بگیر» به دنبال تحقق اهدافی، چون ارتباط حضوری مخاطب با کتاب در محیطی مفرّح و آرام، ایفای نقش به‌عنوان یک هماهنگ‌کننده در فرایند تولید و انتشار، ارتقای استاندارد‌های تولید و نشر، افزایش تعامل تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان نشر، ترویج نوآوری‌ها و فناوری‌های حوزه نشر، دسترسی مخاطبان بین‌المللی به منابع اسلام و ایران و انقلاب اسلامی، حضور مؤثر و آبرومند در فضای بین‌المللی کتاب و ایجاد یک مرکز چند منظوره علم و سرگرمی برای کودکان و نوجوانان است.

از ویژگی‌ها و امکانات باغ کتاب تهران می‌توان به درمانگاه کتاب، موزه کتاب، نمایشگاه آخرین پدیده‌های فناوری تولید و نشر کتاب و شبکه اطلاع‌رسانی گسترده جستجو و سفارش کتاب اشاره کرد.

برگزاری نمایشگاه موضوعی کتاب در همه فصول سال و رسمیت بخشیدن به قالب‌های الکترونیکی کتاب از ویژگی‌ها و امکانات دیگر باغ کتاب است.

/باشگاه خبرنگاران خبرنگاران

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين