امروز : شنبه, ۲۹ خرداد , ۱۴۰۰
تاریخ : 2018/10/06 - 16:30 ذخیره فایل ارسال به دوستان
پژمان‌فر :

FATF یک دروغ بزرگ و تکرار لبخند دیپلماسی ژکوند است

به گزارش بابل نوین، حجت الاسلام نصرالله پژمان‌فر عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی  درباره بررسی لوایح مرتبط با FATF در مجلس شورای اسلامی، گفت: بنده کاملا با FATF و لوایح آن مخالفم و معتقدم که تصویب آن تأثیر به شدت مخربی در اقتصاد کشور داشته و منجر به بروز نسل جدیدی از تحریم ها در داخل کشور خواهد شد.

وی افزود: بسیاری معتقد بودند که برجام همه تحریم‌ها را برطرف می‌کند، اما دروغی محض بود و اکنون کسانی که ادعا می‌کنند CFT تحریم‌ها از بین می‌برد نیز دروغ می‌گویند.

پژمان‌فر تصریح کرد: موافقان FATF بهتر است برای اثبات ادعای خود مدرکی ارائه کنند تا اگر چندی دیگر در صورت تصویب این لایحه تحریم‌ها برداشته نشد، تبعات آن را بپذیرند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: برجام باعث شد که ما ۱۱٫۴۰۰ میلیون تن اورانیوم غنی شده را از دست بدهیم و امروز هیچ کسی پاسخگوی این موضوع نیست.

وی ادامه داد: با تصویب FATF و لوایح آن منابع کشور از بین رفته و مشکلات عدیده‌ای برای ما ایجاد خواهد شد.

پژمان‌فر گفت: تصویب FATF نمی‌تواند گره گشایی مستمر و محسوسی برای مردم داشته باشد، لذا ما نباید از یک سوراخ چندین بار گزیده شویم.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد:‌ اروپایی‌ها در برجام پای تعهدات خود باقی نماندند، اکنون مردم باید بدانند که FATF یک دروغ بزرگ و تکرار لبخند دیپلماسی ژکوند است که در صورت تصویب کلاهی به مراتب گشادتر از برجام بر سر ملت ایران خواهد گذاشت.

/باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين