امروز : دوشنبه, ۲۴ خرداد , ۱۴۰۰
تاریخ : 2018/10/10 - 2:35 ذخیره فایل ارسال به دوستان
بیاینه عضو خبرگان رهبری در جریان سیل اخیر شمال کشور:

مسئولان نسبت به جبران ضرر و زیان‌های مادی اقدام کنند

عضو خبرگان رهبری گفت: از مسئولان ذی‌ربط انتظار می‌رود به هر طریق ممکن نسبت به جبران ضرر و زیان‌های مادی اقدام مقتضی صورت گیرد.

به گزارش بابل نوین، آیت‌الله سیدرحیم توکل از اساتید برجسته اخلاق حوزه علمیه قم و عضو خبرگان رهبری درجریان سیل اخیر در شهرهای شمالی کشور بیانیه‌ای به شرح زیر صادر کردند.

بسم‌الله الرحمن الرحیم
باران پاییزی و جاری شدن سیل اخیر در مناظق شمالی کشور مشکلاتی را برای هموطنان به‌همراه داشت و خسارت‌هایی را برای مردم رقم زد.

مردم نجیب استان مازندران نیز به‌رغم بهره‌مندی از این موهبت الهی، از پیامدهای ناشی از جاری شدن سیلاب و طغیان رودخانه‌ها خساراتی را متحمل شدند.

ضمن عرض تسلیت به خانواده‌هایی که عزیزان خود را در این حادثه از دست داده و نیز ابراز همدردی با خسارت‌دیدگان سیل اخیر، از مسئولان ذی‌ربط انتظار می‌رود با توجه به آن که اغلب خسارت‌دیدگان از اقشار مستضعف و روستانشین هستند به هر طریق ممکن نسبت به جبران ضرر و زیان‌های مادی آنان اقدام مقتضی صورت گیرد.

این جانب  تشکر از مسئولان و نهادهایی که با اعلام هشدارهای لازم قبل وقوع سیل در کاهش خسارت‌های ناشی از آن کوشیده، برای رفع مشکلات به دل طوفان زده و خالصانه اهتمام ورزیدند را بر خود لازم دانسته و این نکته مهم را گوشزد می‌نمایم که توجه به زیرساخت‌ها، علاوه بر پیشگیری از مشکلات به‌وجود آمده در تخریب جاده‌ها و منازل مسکونی و … بهره‌مندی مناسب از این موهبت الهی در راستای رشد فعالیت‌های کشاورزی و اقتصادی منطقه و تامین آب مورد نیاز را به‌دنبال خواهد داشت.

از خداوند متعال سربلندی، سعادت دنیوی و اخروی همه مؤمنان به‌خصوص دلدادگان اهل‌بیت(ع) در شمال کشور را آرزومندم.

والسلام علیکم و رحمهالله و برکاته

سیدرحیم توکل
نماینده مردم شریف استان مازندران در مجلس خبرگان

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين