امروز : شنبه, ۱۳ آذر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2018/10/12 - 13:39 ذخیره فایل ارسال به دوستان
حجت‌الاسلام محمدحسنی پیش از خطبه‌های نماز جمعه:

دشمنان بدانند پس از تجاوز به خاک ایران زنده نخواهند ماند

به گزارش بابل نوین، حجت‌الاسلام محمدحسنی، نماینده ولی فقیه در ارتش جمهوری اسلامی ایران ظهر امروز همزمان با سالروز تاسیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش پیش از خطبه‌های نماز جمعه به بیان عملکرد این سازمان در عرصه‌های مختلف پرداخت و گفت: بنا بر فرموده فرمانده کل قوا نقش عقیدتی سیاسی ارتش در افزایش معنویت در این سازمان نقش بسیار موثری در رسیدن به نقطه مطلوب بوده است.

وی با بیان اینکه ارتش دارای ۴۸ هزار شهید مدافع وطن و شهید مدافع حرم است، اظهار کرد: نقش ارتش به صورت چراغ خاموش در پاکسازی ویروسی به نام داعش از منطقه نقش تعیین کننده و برجسته‌ای بوده است، که در زمان خودش بیان خواهد شد.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش پیش از خطبه‌های نماز جمعه تهران خطاب به دشمنان جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد: دشمن بدانند با وجود ارتش انقلابی و سپاه دلاور اگرتفکر شوم تجاوز به کشور ایران را داشته باشند، حتما قبل از ورود به منطقه آخرین عکس یادگاری را از خود بگیرند چراکه پس از آن زنده نخواهند ماند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود ترویج باورهای دینی و مذهبی را از جمله اهداف تشکیل سازمان عقیدتی سیاسی ارتش دانست و تصریح کرد: اکنون با ارتشی مومن، متدین، ولایی و جهادی در کشور روبه‌رو هستیم که وجود این ارتش برای کشور و ملت ایران امیدآفرین و برای دشمنان بیم‌آفرین است.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش برگزاری روزانه هزار وعده نماز جماعت و مراسم‌های ۲۰ هزار نفری اعتکاف در ارتش در کنار جمعیت حافظان قرآن ارتش که به میزان ۱۲ هزار نفر می‌رسد، را از جمله اقدامات مذهبی صورت گرفته در ارتش دانست و تاکید کرد: در دو شهر مذهبی قم و مشهد سالانه هزاران کلاس آموزشی، تربیتی و بصیرتی در یگان‌های ارتش داریم، همچنین بیش از یکصد هزار بسیجی فعال اعم از خانم‌ها و آقایان داریم که در نوع خود قابل توجه است.

حجت‌الاسلام محمد حسنی در پایان از اجرای پرشتاب برنامه‌های ۱۲ گانه مصباح خبرداد و از تلاش فرمانده ارتش و سایر فرماندهان برای تحقق این برنامه تشکر کرد.

/باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين