امروز : شنبه, ۲۹ خرداد , ۱۴۰۰
تاریخ : 2018/10/12 - 13:56 ذخیره فایل ارسال به دوستان
کارگردان فیلم پیشونی سفید ۲ مطرح کرد:

کودکان مخاطبان مهمی در سینما هستند/پیشونی سفید را به عشق بچه‌ها ساختم

به گزارش بابل نوین، سیدجواد هاشمی کارگردان فیلم پیشونی سفید ۲ در اولین اکران مردمی این فیلم که در سینما کورش برگزار شد، گفت: خیلی خوشحالم که بعد از قسمت اول فیلم پیشونی سفید قسمت دوم آن را به دنبال استقبال و درخواست کودکان سرزمینم ساختم. امشب برای اولین بار این فیلم را در کنار شما می‌بینم و مراسم امشب را به عنوان یادگاری تا آ‌خر عمر با خود خواهم داشت.

وی ادامه داد: من در فیلم‌های دیگری حضور داشتم و در مجموع ۲۹ بار در فیلم‌های سینمایی شهید شدم وقتی فیلم پیشونی سفید را ساختم کسی باور نمی‌کرد و از من می‌پرسیدند چرا شما این فیلم را ساختید، اما من قسمت دوم این فیلم را با حمایت حسین احمدی و مرتضی وطن‌خواه ساختم و قسمت سوم فیلم نیز ساخته شده و در مراحل فنی است.

کودکان مخاطبان مهمی در سینما هستند/پیشونی سفید را به عشق بچه‌ها ساختم

هاشمی گفت: تمام تلاش ما در ساخت این فیلم شاد کردن کودکان بود و اگر بزرگتر‌ها نیز از این فیلم خوششان آمده به دلیل آن بوده که ترغیب شوند تا کودکان خود را برای تماشای فیلم بیاورند.

وی ادامه داد: اگر ما بتوانیم با این فیلم در یک فضای شاد حتی یک کلمه خوب و یک رفتار درست به کودکان یاد بدهیم موفق بوده‌ایم.

هاشمی با اشاره به اینکه استقبال از فیلم پیشونی سفید ۲ تا به امروز خوب بوده است، گفت: باید قدر فیلمسازانی که برای کودکان و نوجوانان فیلم می‌سازند، دانست، زیرا کودکان مخاطبان مهمی در سینما هستند و باید از فیلم‌سازانی که برای بچه‌ها فیلم می‌سازند برای بازگشت سرمایه حمایت کرد.

وی ادامه داد: تلاش دارم تا جایی که می‌توانم برای کودکان فیلم بسازم و امیدوارم کودکان نیز به عنوان مخاطبان جدی این فیلم‌ها از آن‌ها استقبال کنند و افتخار می‌کنیم که کودکان را جدی می‌گیریم.

کودکان مخاطبان مهمی در سینما هستند/پیشونی سفید را به عشق بچه‌ها ساختم

در اولین اکران مردمی فیلم پیشونی سفید ۲ جمعی از بازیگران همچون امیر سهیلی، امین شفیعی، امیررضا احمدی، و برخی عوامل فیلم نیز حضور داشتند.

اکران فیلم سینمایی پیشونی سفید ۲ به کارگردانی سید جواد هاشمی همزمان با هفته هفته کودک در سینما‌های سراسر کشور آغاز شده است.

/باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين