امروز : شنبه, ۲۹ خرداد , ۱۴۰۰
تاریخ : 2018/10/12 - 14:06 ذخیره فایل ارسال به دوستان

برخی جاده‌های مازندران مه گرفته، بارانی و لغزنده؛ رانندگان با احتیاط برانند

به گزارش بابل نوین، سرهنگ قدمی رئیس پلیس راه مازندران گفت: براساس تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارتی، سامانه‌های تردد شمار و گشت‌های راهداری در حال حاضر جاده چالوس محدوده پل زنگوله مه گرفتگی و محدوده کناره و جاده‌های درون شهری غرب استان بارش باران گزارش شده است.

وی افزود: از نظر شرایط آب و هوایی بارش و اختلال جوی در مناطق غربی جاده‌های استان مشاهده می‌شود از رانندگان و مسافران خواست با رعایت سرعت مطمئنه و خودداری از حرکات حادثه ساز با احتیاط بیشتری رانندگی کنند.

رئیس پلیس راه مازندران گفت: آمد وشد خودرو‌ها در جاده هراز، سوادکوه، چالوس وکیاسر و محدوده دروه شهری عادی و روان است.

سرهنگ قدمی افزود: کمربندی نوشهر – چالوس به دلیل تخریب پل و سیلاب همچنان مسدود است و رفت و آمد خودرو‌ها از مسیر شمالی و داخل شهر انجام می‌شود.

وی گفت: آمد وشد انواع تریلر‌ها در جاده‌های هراز و چالوس از صبح امروز تا ساعت ۲۴ امشب ممنوع و برای افزایش ایمنی در سفر‌های پاییزی و تسهیل در رفت و آمد خودرو‌ها جاده چالوس عصر امروز از یکطرفه می‌شود.

سرهنگ قدمی با بیان اینکه در حال حاضر محدودیت ترافیکی در جاده‌های استان اعمال نمی‌شود، گفت: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه استان با شماره ۲۱۸۲۹۲۰ و ۲۱۸۲۹۳۴ با پیش شماره ۰۱۱ به طور شبانه روز آماده پاسخگویی درباره وضعیت راه‌های استان است.

مازندران ۱۰ هزار و ۷۰۰ کیلومتر راه اصلی و فرعی دارد که سه جاده چالوس، هراز، سوادکوه این استان را به پایتخت و جاده کیاسر مازندران را به سمنان متصل می‌کند.

/باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين