امروز : شنبه, ۲۹ خرداد , ۱۴۰۰
تاریخ : 2018/10/19 - 14:04 ذخیره فایل ارسال به دوستان
طالقانی:

کی روش تا پایان جام ملت‌های آسیا با ایران قرارداد دارد

به گزارش بابل نوین، پس از بازگشت کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران به پرتغال بار دیگر بحث پیشنهاد کشور‌های مختلف به این مربی مطرح شد وحتی روزنامه ابولا پرتغال مدعی شد کی روش در پایان جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه از با ۹ کشور مراکش، الجزایر، کره جنوبی، مصر، قطر، مکزیک، کلمبیا، کامرون و ازبکستان پیشنهاد داشته که به دلایل مختلف برخی از آن‌ها را رد کرده است.

رسانه‌های بین المللی در روز‌های اخیر مدعی شده اند با وجود اینکه سرمربی تیم ملی ایران قرارداد خود را با فدراسیون فوتبال تمدید نکرده است، اما همچنان در این کشور به فعالیت خود ادامه می‌دهد. ساعاتی پیش هم مصاحبه‌ای از این مربی با یکی از برنامه‌های ورزشی یک رسانه انگلیسی زبان پخش شد که کی روش در آن اعلام کرده تاکنون قرارداد خود را با فدراسیون ایران به امضاء نرسانده است. کی روش در این گفتگو ادعا کرده در حال حاضر بدون قرارداد و تنها برای عشق و علاقه خود به ایران کار می‌کند چراکه به وفاداری و تعهد اهمیت می‌دهد.

برای پیگیری این موضوع با عبدالکاظم طالقانی، عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال گفت و گویی انجام دادیم که او اظهار داشت: ابتدا باید صحت زمانی گفت و گوی کی روش با این رسانه مشخص شود، اما قرارداد کی روش تا پایان جام ملت‌های آسیا امضا شده است و مهدی تاج بهتر می‌تواند درباره این مسائل صحبت کند.

او افزود: فدراسیون فوتبال ایران از تمام برنامه‌های کی روش حمایت و پشتیبانی می‌کند. شک نکنید او در جام ملت‌های آسیا هم سرمربی ما است و اردوی بعدی تیم ملی هم مانند ۲ اردوی قبلی در زمان مقرر برگزار می‌شود.

/باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين