امروز : شنبه, ۲۹ خرداد , ۱۴۰۰
تاریخ : 2018/10/20 - 16:53 ذخیره فایل ارسال به دوستان
دبیر ستاد اربعین دانشگاهیان:

مهلت ثبت‌نام در کاروان‌های دانشجویی اربعین تمدید شد

به گزارش بابل نوین، علی بهرامی دبیر ستاد اربعین دانشگاهیان درباره تمدید مهلت مجدد ثبت‌نام از زائرین دانشجو در پیاده‌روی اربعین در سامانه سقا اظهار کرد: ثبت نام کاروان‌های دانشجویی برای اعزام به اربعین، از ۱۰ مهر در سامانه سقا آغاز شده بود و تا ۲۰ مهر سال جاری ادامه داشت؛ به دلیل استقبال زائران دانشجو و درخواست تمدید مهلت ثبت نام، این زمان تاروز سه شنبه ۱ آبان ماه سال جاری تمدید شد.

وی افزود: دانشجویانی که با کاروان‌های بسیج دانشجویی دانشگاه‌ها قصد عزیمت به این سفر را دارند باید تا مهلت تمدید شده، با مراجعه به سامانه مربوط مراحل ثبت نام خود را انجام دهند.

دبیر ستاد اربعین دانشگاهیان تصریح کرد: ثبت نام دریافت مجوز خروج از کشور نیز برای دانشجویان تا اوایل آبان ادامه دارد و دانشجویان می‌توانند برای تسهیل در امر خروج نیز با مراجعه به سامانه سقا نسبت به دریافت مجوز خروج اقدام نمایند.

ثبت نام ۳۰ هزار دانشجو برای حضور در پیاده روی اربعین
بهرامی در خصوص تعداد ثبت نام کنندگان برای پیاده روی اربعین گفت: تا کنون ۳۰ هزار دانشجو در سامانه سقا ثبت نام کرده‌اند.

اعطای وام اربعین به دانشجویان دانشگاه آزاد
وی در ادامه با اشاره به اعطای وام اربعین به دانشجویان دانشگاه آزاد افزود: با انعقاد تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه آزاد اسلامی و بانک عامل به دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی وام اربعین اعطا می‌شود، مبلغ این وام ۱۰ میلیون ریال (معادل یک میلیون تومان) است.

دبیر ستاد اربعین دانشگاهیان بیان کرد: این تسهیلات با مدت بازپرداخت ۲۰ ماهه و بدون اخذ ضامن و دیگر تشریفات اداری در کوتاه‌ترین زمان ممکن به متقاضیان پرداخت می‌شود.

بهرامی گفت:در حال حاضر اسکان‌های متمرکز دانشجویان در پیاده روی اربعین در نجف و کربلا برای تسهیل حال رفاه دانشجویان راه اندازی شده است.

وی یادآورشد: سفر دانشجویان اعزامی به پیاده روی اربعین ۱۰ آبان ماه تمام می‌شود و به کشور باز می‌گردند.

/باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين