امروز : دوشنبه, ۲۴ خرداد , ۱۴۰۰
تاریخ : 2018/10/22 - 7:56 ذخیره فایل ارسال به دوستان

ادعای عجیب سرمربی رقیب ایران در جام ملت‌های آسیا

به گزارش بابل نوین، جام ملت های آسیا ۲۰۱۹ امارات در حالی از دی ماه ۱۳۹۷ آغاز می شود که تیم ملی فوتبال ایران با هدایت کارلوس کی روش در گروه D با تیم های یمن، عراق و ویتنام همگروه است و تلاش می کند تا پس از ۴۲ سال بتواند به قهرمانی برسد.

آخرین قهرمانی تیم ملی ایران در جام ملت ها به سال ۱۹۷۶ بازمی گردد که برای سومین بار پس از سال های ۱۹۶۸ و ۱۹۷۲ توانستیم در رده نخست قرار بگیریم و مدال طلا را کسب کنیم.

طبق نظر کارشناسان فوتبال، ایران و عراق شانس های نخست برای صعود به دور حذفی هستند و یمن و ویتنام باید تلاش کنند تا جز ۴ تیم برتر رده سوم مرحله گروهی باشند تا جواز حضور در جمع ۱۶ تیم برتر را کسب کنند.

تیم ملی ویتنام، حریف ایران در جام ملت های آسیا تا مدتی دیگر باید در مسابقات AFF شرکت کنند و پارک هانگ سو، سرمربی این تیم در این خصوص می گوید: پس از ۱۰ سال امیدوارم همراه با ویتنام به موفقیت برسم و اکنون با ۳۰ بازیکن در اردو هستیم تا آماده رقابت ها شویم.

او افزود: این مسابقات از ۸ تا ۱۵ دسامبر با حضور ۱۰ تیم برگزار می شود و باید در نخستین دیدار به مصاف لائوس برویم. سپس حدود یک ماه بعد برای جام ملت های آسیا آماده می شویم و باید به مصاف ایران برویم.

هانگ سو در پایان ادعای عجیبی انجام داد و گفت: می خواهم پس از ایران و عراق در رده سوم قرار بگیرم و به مرحله حذفی صعود کنیم.

گفتنی است، اظهار نظر سرمربی ویتنام به نوعی ضعف فوتبال این کشور را نشان می دهد و باید دید واکنش رسانه های ویتنامی چه خواهد بود.

/باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين