امروز : دوشنبه, ۲۳ تیر , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۸:۱۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

کی روش نقشی در غیرفعال شدن صفحه مجازی بازیکنان تیم ملی ندارد

به گزارش بابل نوین، تیم ملی فوتبال ایران از یک شنبه هفته جاری سومین مرحله اردوی آماده سازی اش برای جام ملتهای ۲۰۱۹ امارات را آغاز کرد که در نخستین روز این اردو مهدی ترابی و روزبه چشمی، ۲ بازیکن تیم ملی پاسخگوی اصحاب رسانه بودند.

با این وجود یک روز پس از این اتفاق زمانیکه خبرنگاران با حضور در زمین شماره ۲ مرکز ملی فوتبال ایران برای مصاحبه با شاگردان کارلوس کی روش آماده می شدند امیرحسین حسینی، مدیر رسانه تیم ملی اعلام کرد ۳ بازیکن یعنی علیرضا بیرانوند، محمدرضا خانزاده و محمد حسین کنعانی زادگان به دلیل تصمیم جمعی تمام بازیکنان و اعضای کادرفنی تیم ملی برای مصاحبه نکردن، از این اقدام صرف نظر کرده اند. لحظاتی بعد مشخص شد بسیاری از بازیکنان تیم ملی صفحه اینستاگرام خود را غیرفعال کرده و دستیاران کی روش هم با انتشار پستی به معنی خارج از دسترس در صفحه مجازی خود، در حال حاضر قصدی برای فعالیت در اینستاگرام ندارند.

مصاحبه نکردن بازیکنان در تمرین امروز(سه شنبه) تیم ملی هم تکرار شد و درحالیکه نام کریم انصاری فرد، کاوه رضایی و مهدی طارمی به همراه اوسیانو داکروز به عنوان بازیکنان و مربی ای که باید در تمرین تیم ملی پاسخگوی اصحاب رسانه باشند مشخص شده بود اما آنها هم چنین کاری انجام ندادند تا این موضوع به یک حاشیه بزرگ برای تیم ملی تبدیل شود.

این رفتار بازیکنان و مربیان تیم ملی و حاضر نشدن کارلوس کی روش در نشست خبری پیش از بازی ایران و ترینیداد و توباگو به دلیل دلخوری آنها از بی توجهی مسئولان وزارت ورزش به تیم ملی در آستانه جام ملتهای آسیا است و می خواهند از این طریق به مسئولان یادآوری کنند که تیم ملی در فاصله ۵۵ روز تا نخستین بازی اش در امارات مقابل یمن نیاز به حمایت بیشتر و نگاه ویژه تری دارد. البته در راستای همین موضوع برخی رسانه ها و کانال های خبری اعلام کرده اند کی روش به اجبار از بازیکنانش خواسته است تا صفحات مجازی خود را غیرفعال کنند که یکی از مسئولان تیم ملی این موضوع را تکذیب و اعلام کرد: هرچند کی روش و دستیارانش تصمیم گرفته اند در شرایط فعلی با رسانه ها صحبت نکنند اما آنها به هیچ وجه از بازیکنان درخواستی برای مصاحبه نکردن با رسانه ها و غیرفعال کردن صفحه اینستاگرامشان نداشته اند و این اقدام به صورت خودجوش و در راستای حمایت از تصمیم سرمربی و مربیان تیم ملی انجام شده است. هر زمان بازیکنان بخواهند می توانند در اینستاگرام فعال شوند و با رسانه ها صحبت کنند.

/باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين