امروز : پنج شنبه, ۷ مرداد , ۱۴۰۰
تاریخ : 2018/12/02 - 13:53 ذخیره فایل ارسال به دوستان
امام جمعه بابل در جمع اعضای ستاد اربعین حسینی راهیان کربلای مازندران:

شکست دشمنان در برابر اسلام حقیقتی قطعی است

امام جمعه بابل گفت: شکست دشمنان در برابر اسلام حقیقتی قطعی است و این مسأله در سال های اخیر به وضوح دیده شده است.

به گزارش بابل نوین، حجت‌الاسلام مجتبی روحانی امام جمعه بابل امروز در جلسه ستاد اربعین حسینی راهیان کربلا با تقدیر از تلاش‌های انجام شده توسط اعضای این ستاد در اسکان، پذیرایی و خدمت‌رسانی به زائران در ایام اربعین حسینی اظهار کرد: خادمان مخلص و صدیق ستاد اربعین حسینی راهیان کربلا در موکب فاطمه‌الزهرا(س) قدردان خود باشید که به لطف عنایت سیدالشهدا جمعی از خوبان را جمع کرد و آن‌ها با اعتماد و پیوستگی یک کار بزرگ را در شهرکربلای معلی رقم زدند.

وی افزود: تمام اعضای خادم ستاد اربعین حسینی راهیان کربلا امین و مورد اعتماد من هستند و از آن‌ها به خاطر تلاش‌های بی‌شائبه و جهادگرانه در چند سال اخیر برای زمینه‌سازی و شکوه بخشیدن به مراسم جهانی اربعین تقدیر می‌کنم.

امام جمعه بابل رشد این مجموعه را بدون کمک‌های دولتی و تنها بر اساس نذورات و هدایای مردمی نشان‌دهنده جایگاه این ستاد دانست و گفت: از نزدیک در جریان تلاش‌ها و زحمات دوستان این مجموعه هستم و سازماندهی و نظم تشکیلاتی این ستاد و موکب بسیار درخور تقدیر است.

وی ادامه داد: پس از پایان مراسم اربعین حجم بالای تقدیر از تلاش‌های مجموعه عوامل موکب فاطمه الزهرا(س) از سراسر کشور به ویژه از دفتر مقام معظم رهبری به بنده روانه شد و شما افتخار ما هستید.

حجت‌الاسلام روحانی برخی موانع در بالندگی و پویایی ستاد اربعین راهیان کربلا و موکب فاطمه‌الزهرا(س) را ناشی از انگیزه‌های غیرالهی دانست و تاکید کرد: کارشکنی‌ها و مانع تراشی‌ها نباید شما را در این مسیر خدمت به زائران سیدالشهدا دلسرد کند بلکه باید قویتر و با جدیت بیشتر از گذشته خدمت‌رسانی کنید زیرا راه شما راه حق در مسیر الهی است.

وی خاطرنشان کرد: تلاش شما از امروز تا اربعین سال آینده معطوف به بیان عملکردهای صورت گرفته و آماده‌سازی زیرساخت‌های ذهنی و درونی مردم برای نهادینه شدن فرهنگ اربعین شود و برای خودتان یک استراتژی و برنامه مدون در حوزه فرهنگی و رسانه‌ای تنظیم کنید.

مسوول شورای فرهنگ عمومی شهرستان بابل با بیان این مطلب که موکب فاطمه الزهرا(س) کربلا برای دیگر مواکب و مجموعه‌ها به یک الگو مبدل شده است، گفت: امسال برنامه‌های فرهنگی برگزار شده در موکب فاطمه الزهرا(س) انصافا برنامه هایی در تراز بسیار بالا بود که در کنار پذیرایی، اسکان ،خدمات‌رسانی و درمان زائران نقطه قوت و برجسته در میان دیگر موکب‌ها به‌شمار می‌رفت.

امام جمعه بابل با اشاره به گزارش‌های مردمی و تقدیر ویژه آن ها از خدمات درمانی این موکب در درمانگاه امام سجاد(ع)، تصریح کرد: تعداد بالای ویزیت زائران توسط پزشکان جهادگر متخصص با مجموعه‌ای کامل از خدمات درمانی به رغم محدودیت شدید امکانات یک افتخار برای ما محسوب می شود و زبان من قاصر از تقدیر از شما عزیزان است.

دراین جلسه محمدحسین طبرستانی مسول ستاداربعین حسینی راهیان کربلا به تشریح فعالیت ها و همکاری ستاد با مقامات عراقی و به ویژه در حوزه مالی را ارائه کرد و هر یک از مسوولان معاونت‌ها و واحدها نیز گزارشی از عملکرد خود در ایام اربعین ۹۷ را تشریح کردند.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين