امروز : پنج شنبه, ۷ مرداد , ۱۴۰۰
تاریخ : 2018/12/28 - 13:47 ذخیره فایل ارسال به دوستان

دندان‌پزشک قلابی در بابل دستگیر شد

معاونت درمان دانشگاه علوم‌پزشکی بابل از دستگیری دندان‌پزشک قلابی در بابل خبر داد.

به گزارش بابل نوین، شامگاه پنج شنبه ششم دی ماه دکتر سیدمصطفی قاسم‌زاده از دستگیری دندان‌پزشک قلابی در بابل خبر داد و اظهار کرد: طی گزارشات متعدد به دانشگاه علوم‌پزشکی در خصوص ایجاد مرکزی جهت درمان مشکلات مربوط به دندان‌پزشکی از سوی جوانی ۲۳ ساله در بابل مجموعه دانشگاه علوم‌پزشکی پیگیر مساله شد.

وی افزود: طبق اخبار و تبلیغات منتشره در فضای مجازی علی‌الخصوص اینستاگرام برای جلب مشتری بیشتر فرد مزبور آقای”م.ی” متولد ۱۳۷۴ با مدرک تحصیلی سیکل خود را به جای دندانپزشک جا زده بود و از بیماران هزینه‌های درمان یک متخصص را دریافت می نمود.

معاونت درمان دانشگاه علوم‌پزشکی بابل ادامه داد: این فرد با جعل و استفاده از شماره نظام‌پزشکی یک پزشک عمومی به مدت سه ماه به تبلیغات گسترده جهت دریافت ویزیت و به اصلاح درمان مراجعه‌کنندگان در امور دندانپزشکی می پرداخت.

این مسئول تصریح کرد: پس از پیگیری‌و بررسی کامل مساله توسط این معاونت ضمن هماهنگی با دادستان بابل تیم کارشناسان نظارت بر درمان این مجموعه با مسئولیت دکتر علی نتاج (کارشناس نظارت بر دندان پزشکی) با حضور در محل کار این دندانپزشک قلابی  به پلمپ محل مبادرت و فرد خاطی را به مراجع قضایی معرفی کردند.

دکتر قاسم‌زاده در پایان گفت: از همه عزیزان و بیماران می‌خواهیم اگر با مواردی اینچنینی برخورد کرده‌اند یا شبهه‌ای در حوزه سلامت دارند حتما با همکاران ما در معاونت بهداشت و درمان مطرح کنند تا دست سوء‌استفاده‌کنندگان از حوزه سلامت به‌دست عدالت گرفتار آید.

 ضمن

دیدگاه بینندگان
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين