امروز : سه شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۹
تاریخ : 2015/06/19 - 1:31 ذخیره فایل ارسال به دوستان

کردنوری: گزینه اصلی سرمربیگری استقلال خارجی است

عضو هیئت مدیره استقلال تاکید کرد که همه اعضای هیئت مدیره استقلال موافق انتخاب سرمربی خارجی برای این تیم هستند

به گزارش بابل نومه و به نقل از تسنیم، عباس کردنوری پس از پایان جلسه هیئت مدیره استقلال در وزارت ورزش و جوانان اظهار داشت: امروز تصمیم خاصی گرفته نشد و باید بگویم که موضوعات قاطی هم شده و هیئت مدیره به دنبال انتخاب سرمربی استقلال است. در این بین باید در مورد گزینه‌های خارجی و ایرانی بودن به جمع‌بندی برسیم که این مسئله تا شنبه طول خواهد کشید.

وی در پاسخ به این سوال که منصور پورحیدری در جلسه هیئت مدیره به چه دلیل حضور پیدا کرده بود، اظهار داشت: پورحیدری به عنوان یکی از اعضای کیمته فنی که شامل من و مسعود معینی است در این جسه شرکت کرد.

عضو هیئت مدیره استقلال در مورد وضعیت حضور علیرضا منصوریان در استقلال عنوان کرد: بحث منصوریان منتفی شد و گزینه اصلی ما خارجی است. استیماج یکی از گزینه‌های ما است و قرار شد که گزین‌های مورد نظر کمیته قبلی و همچنین کمیته فعلی مورد بررسی قرار بگیرد.

کردنوری در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه فکر نمی‌کنید زمان برای استقلال گذشته است، گفت: این مسئله را قبول داریم اما تا هفته اینده تکلیف سرمربی و همه مسائل را مشخص می‌کنیم.

وی درباره اینکه بهرام افشارزاده مدیر عامل استقلال می‌ماند یا خیر، تصریح کرد: برنامه ما این است که او به عنوان مدیر عامل بماند و کار دوم خود را نیز همچنان دارد

۴۱۸۴۸

عضو هیئت مدیره استقلال در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه آیا در جلسه امروز نصرالله سجادی نیز حضور داشت یا خیر، عنوان کرد: سجادی در این جلسه حضور نداشت.

کردنوری با بیان اینکه اولویت اول ما سرمربی خارجی است، گفت: در زمان کم مجبور هستیم که همه مسائل را بررسی کنیم. به عنوان مثال باید ببینیم آژانس‌هایی که مربی به ما معرفی کرده‌اند چه رزومه‌ای دارند و نوشته‌ها درباره او چقدر واقعیت دارد. این مسائل دست ما نیست و مجبور هستیم که در این زمینه آهسته حرکت کنیم. البته در کنار آن مربیان داخلی نیز مد نظر قرار دارند که شاید به نقطه‌ای برسیم که مربی ایرانی انتخاب کنیم. آنچه که مسلم است همه اعضای هیئت مدیره با مربی خارجی موافق هستند.

وی تصریح کرد: کار در این شرایط سخت است و هر مربی چه داخلی و چه خارجی یک سال زمان لازم دارد تا شرایط را بررسی کند.

عضو هیئت مدیره استقلال با بیان اینکه زمان جلسه بعدی هیئت مدیره مشخص نیست عنوان کرد: اتکای ما به اسپانسر است اما انتخاب اسپانسر به وزارت ورزش و جوانان بر می‌گردد و آنها خواسته‌هایی دارند که نمونه‌اش این است که دخالت در کار باشگاه منحصر به هیئت مدیره باشد. در زمینه جذب اسپانسر مشکلی وجود ندارد و طبق قانون توافق شده که پس از لغو مزایده دولت هزینه دو باشگاه استقلال و پرسپولیس را بپردازد در نتیجه امید ما به همین مسئله است که اگر اسپانسر جذب شود شرایط ایده‌آل خواهد بود ولی اگر اسپانسر نداشته باشیم وزارت ورزش و جوانان پول را پرداخت می‌کنند.

کردنوری تاکید کرد: قبول دارم که زمان را از دست داده‌ایم و تمام این سوالات مبهمی که در ذهن شما (خبرنگاران) است باید به زودی رفع شود.

وی در پایان در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه آیا مربی مورد نظر استقلال دارای رزومه است، گفت: بله این مربی رزومه‌دار است

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين