امروز : دوشنبه, ۶ بهمن , ۱۳۹۹
تاریخ : 2015/06/19 - 1:44 ذخیره فایل ارسال به دوستان

فنونی‌زاده: مربی خارجی بیاورند این استقلال را مستقیماً می‌برد دسته اول!

مهدی فنونی‌زاده هافبک اسبق تیم ملی و استقلال می‌گوید یعنی چه که بعضی‌ها نشسته‌اند تیم ملی نتیجه نگیرد تا به ملی‌پوشان و کروش حمله کنند؟

این گفت‌وگو را بخوانید:
بازی تیم ملی مقابل ترکمنستان را چطور دیدید؟
تیم ملی به موقع اقدام به جوانگرایی کرده و باید کمی صبور بود تا به فرم ایده‌آل برسد. به نظرم شرایط سنی تیم ملی بالا رفته بود و این خانه‌تکانی در تیم ملی لازم بود و پشتوانه‌سازی کاری است که کی روش دارد به خوبی انجام می‌دهد

مهدی فنونی‌زاده هافبک اسبق تیم ملی و استقلال

مهدی فنونی‌زاده هافبک اسبق تیم ملی و استقلال

چرا بعضی‌ها تا اولین بازی تیم ملی برگزار شده، شروع کرده‌اند به انتقاد کردن؟
خب این خیلی بد است. یعنی چه که اجازه نمی‌دهند تیم ملی کم‌کم‌ خودش را پیدا کند؟ انتقاد اگر سازنده باشد، خوب است اما بعضی‌ها فقط حمله می‌کنند و بی‌دلیل بحث می‌کنند. تیم ملی جوان شده و شک نکنید این بازیکنان جوان کم‌کم خودشان را به تیم ملی و سرمربی آن تحمیل خواهند کرد.

سرمربی استقلال هم که انتخاب نشده.
من فکر می‌کنم آخرش امیر قلعه‌نویی دوباره هدایت استقلال را بر عهده بگیرد!

گویا روی مربی خارجی نظر دارند.
مربی خارجی در این شرایط به درد استقلال نمی‌خورد. مربی خارجی بیاروند این استقلال بحران زده را مستقیماً می‌برد دسته اول اما باز قلعه‌نویی استقلال را می‌شناسد و می‌تواند بعضی اشکالات را برطرف کند.

اما قلعه‌نویی دو سال پی‌درپی نه جام گرفت و نه سهمیه آسیا.
همه چیز که به سرمربی برنمی‌گردد. این روزها ضعف مدیریتی در استقلال بیداد می‌کند. بی‌پولی هم هست. بازیکنان امروزی پولکی هستند و هر قدر مربی ریش گرو بگذارد، فایده‌ای ندارد و تیم به حاشیه می‌رود. به هر حال حالا که منصوریان نیامد بهتر است همان قلعه‌نویی تیم را هدایت کند. مربی خارجی فقط پولش را می‌گیرد و کاری هم در استقلال انجام نمی‌دهد

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين