امروز : سه شنبه, ۵ مرداد , ۱۴۰۰
تاریخ : 2019/04/02 - 16:07 ذخیره فایل ارسال به دوستان
فرمانده سپاه بابل:

کمک به مردم وظیفه انسانی است/اعلام آمادگی سپاه بابل برای آب‌رسانی به مردم/ آقایان با خدمات‌رسانی سپاه و بسیج مشکل دارند یا می‌ترسند؟

فرمانده سپاه بابل گفت: جای تعجب دارد که حدود ۱۴ روز برخی از نقاط بابل علی‌رغم اعلام آمادگی سپاه و بسیجیان این شهرستان با چنین مشکلی برخوردار باشند، نمی‌دانم آقایان با خدمات‌رسانی سپاه و بسیج به مردم مشکل دارند یا می‌ترسند نکند به‌دنبال مسائل دیگری هستند.

به گزارش بابل نوین، سرهنگ مرتضی رمضانی فرمانده سپاه بابل در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار ما ضمن تبریک عید سعید مبعث با اشاره به مشکلات اخیر حوزه شهرستان بابل در زمینه تامین آب اظهار کرد: از همان ساعات اولیه ایجاد این مشکل در سطح شهرستان بابل بر ضرورت حل این مشکل تاکید و با تیمی از دوستان پشتیبانی و بسیج سازندگی به برخی مناطق کم‌برخوردار از آب که با کمبود این موهبت الهی دست به گریبان بودند آب‌رسانی کردیم.

 

وی افزود: در ادامه این پیگیری‌ها با تماس با مسئولان ارشد شهرستان در حوزه‌های مدیریتی ضمن اعلام آمادگی جهت رساندن آب به مناطقی که شبکه آبرسانی مشکل دارد خواستار هماهنگی و تصریح در تامین آب مردم شدیم که این مسئولان اعلام کردند مشکل آب در مدت ۲۴ ساعت حل می‌شود.

 

آقایان با خدمات رسانی سپاه و بسیج به مردم مشکل دارند یا می‌ترسند

فرمانده سپاه بابل ادامه داد: جای تعجب دارد که حدود ۱۴ روز برخی از نقاط بابل علی‌رغم اعلام آمادگی سپاه و بسیجیان این شهرستان با چنین مشکلی برخوردار باشند، نمی‌دانم آقایان با خدمات‌رسانی سپاه و بسیج به مردم مشکل دارند یا می‌ترسند نکند به‌دنبال مسائل دیگری هستند، در هر صورت انتظار می‌رود وقتی مشکلی تا این حد مردم ولایتمدار و انقلابی پایتخت شهدای شمالی کشور را تحت تاثیر خود قرار داده کمی همت و هماهنگی در کار را مورد عنایت قرار دهند.

 

این مسئول تصریح کرد: از ابتدای این مشکل اعلام آمادگی کردیم که با همه توان مجموعه شهرستانی و حتی هماهنگی با سپاه کربلای مازندران و مجموعه استانی حاضریم بدون هیچ چشم‌داشتی و برحسب وظیفه انقلابی خود وارد میدان شویم تا بخشی از مشکلات برطرف شود اما هیچ‌گونه تماسی بعد از این اعلام امادگی با ما گرفته نشد.

 

کمک به مردم در مشکلات وظیفه انسانی نیروهای مسلح علی‌الخصوص سپاه و بسیج است

سرهنگ رمضانی گفت: همچنان معتقد هستم کمک به مردم در مشکلات وظیفه انسانی نیروهای مسلح علی‌الخصوص سپاه و بسیج است و در اینگونه حوادث و اتفاقات باید از ظرفیت نیروهای مردمی و بسیج به‌طور شایسته با همکاری و هماهنگی دیگر دستگاه‌های اداری و اجرایی استفاده شود تا مشکل جدی‌تر نشود و فشارهای روانی بی دلیل بر جامعه تحمیل نگردد.

 

این فرمانده ارشد نظامی بابل تاکید کرد: دیگر منتظر اعلام نیازها و هماهنگی‌ها از سوی برخی مدیران شهرستان نخواهیم ماند و با استفاده از ظرفیت‌های بسیجیان شهرستان، گردان های امام حسین(ع) و گروه‌های جهادی در کنار امکانات سپاه ناحیه و استان به یاری مردمی که با مشکل آب دست‌و پنجه نرم می‌کنند خواهیم شتافت.

 

وی ادامه داد: مردم عزیز در هر نقطه این شهرستان که با مشکل آب مواجه هستند در کنار استفاده از ظرفیت‌های دیگر ادارات مربوطه می‌توانند به فرماندهان پایگاه‌ها و حوزه‌های مقاومت بسیج مراجعه و اعلام نیاز خود را اطلاع‌رسانی کنند تا در اسرع وقت آب‌رسانی انجام شود.

 

رمضانی یادآور شد: بهتر است در مشکلات آقایان با مدیریت انقلابی و جهادی وارد میدان شوند و خود را بی‌نیاز از ظرفیت‌های بسیج مردمی ندانند که امروز بعد از گذشت ۱۴ روز همچنان مشکل کمبود آب در شهرستان دیده شود و مردم شهیدپرور این شهرستان حتی برای نیازهای اولیه خود دچار مشکل باشند.

 

فرمانده سپاه بابل در پایان با تشکر از همت بسیجیان و نیروهای جهادی این شهرستان در سیل‌های اخیر گفت: با توجه به حوادث اخیر بسیجیان غیرتمند این شهرستان با حضور در مناطق سیل زده تلاش کم‌نظیری از خود نشان دادند که جای تقدیر دارد.

 

تهیه و تنظیم خبر: روح‌اله قلی‌پور

 

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين