امروز : یکشنبه, ۳ مرداد , ۱۴۰۰
تاریخ : 2019/04/12 - 17:08 ذخیره فایل ارسال به دوستان
امام جمعه امیرکلا:

پیچیدن نسخه ذلت برای ملت ممنوع/ آمریکا دنبال سفارش تابوت برای سربازان خود باشد

امام جمعه امیرکلا گفت: ترامپ با حماقت خود جواز قتل نظامیان آمریکا را صادر کرده، آمریکا باید بداند از بادی که کاشته، طوفان درو می‌کند و باید به فکر سفارش تابوت برای سربازان خود در غرب آسیا باشد.

 

به گزارش بابل نوین، حجت‌الاسلام عباس بابائیان در خطبه‌های نماز جمعه شهر امیرکلا با تاکید بر حمایت همه مردم از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار کرد: تصمیم نابخردانه شیطان بزرگ در تصویب تهمت ناروا به سپاه پاسداران نشان داد که قطب نمای پاسداری، هنوز قطب عالم امکان را به درستی نشان می‌دهد و مسیری که می‌پیماید به عرش الهی منتهی خواهد شد.

وی افزود: وقتی شماری از مسئولان با بهانه‌های موهوم به سپاهیان حمله می‌کنند، خواستار بازگشت سپاه و ارتش به پادگان‌ها می‌شوند و حاضر به ترک برجام ذلت بار نمی‌شوند، دوران موشک را تمام شده معرفی می‌کنند، حضور منطقه‌ای سپاه را بی‌فایده می‌دانند، نمایش موشکی سپاه را تحریک دشمن می‌دانندو به جای عبرت از خسارت محض برجام در پی تحمیل‌ FATF و CFT هستند بدیهی است که آمریکا ازاین وادادگی‌ها، پیام ضعف دریافت کرده و جسارت می‌کند که سپاه را در فهرست تروریست‌ها جای دهد.

امام‌جمعه امیرکلا ادامه داد: ایران بر اساس کنوانسیون ژنو و جامائیکا حق دارد که به آمریکا اجازه عبور از تنگه هرمز را ندهد و نیز بر اساس حق اقدام متقابل، تنگه هرمز را مسدود کند، حتی تنگه هرمز را بر برخی از کشورهای عربی نظیر عربستان، بحرین و امارات که با آمریکا در این تصمیم همراهی کردند ببندد.

این مسئول تصریح کرد: آمریکا با قتل عام حدود ۶۰ میلیون سرخ پوست بومی برای تصاحب سرزمین مادریشان تا کشتار ۱/۵ میلیون نفر در جنگ ویتنام، ۲۲۰هزار نفر در بمباران هیروشیمای ژاپن، یک میلیون در جنگ عراق و پرورش گروه‌های تروریستی طالبان، القاعده و داعش گوشه‌ای از اقدامات تروریستی خود در جهان علیه بشریت نشان می‌دهد که تروریست واقعی خود اوست.

حجت‌الاسلام بابائیان گفت: در شرایط فعلی، شدیدترین پاسخ‌گویی به اقدام گستاخانه آمریکا علیه سپاه، بستن تنگه هرمز است که منجر به قطع صادرات میلیون‌ها بشکه نفت در روز و باعث رشد انفجاری قیمت نفت و وحشت غربی‌ها از فاجعه‌ای جبران‌ناپذیر برای اقتصاد آنان خواهد بود.

وی افزود: رئیس‌جمهوری آمریکا با تروریست خواندن سپاه پاسداران در حقیقت ماهیتFATF را لو  داد، هنوز که این لوایح استعماری پذیرش نشده شاهد شاخ و شانه کشیدن آمریکایی هستیم، با تصویب این لوایح چه خواهد شد.

خطیب‌جمعه امیرکلا اذعان کرد: ترامپ با حماقت خود جواز قتل نظامیان آمریکا را صادر کرده، آمریکا باید بداند از بادی که کاشته، طوفان درو می‌کند و باید به فکر سفارش، ارسال پوشک و تابوت برای سربازان خود در غرب آسیا باشد.

این مسئول با اشاره به سپر امنیتی و دفاعی کشور در مقابل نقشه‌های آمریکا ابراز داشت: از عوامل ضربه‌گیری تحریم‌های آمریکا علیه ایران می توان به حضور در تمام صحنه‌ها و بلایای طبیعی مانند سیل و زلزله و اشاره کرد و همچنین نا امن کردن خاورمیانه و خلیج فارس برای آمریکایی‌ها، ناکام گذاشتن غربی‌ها در تجزیه جهان اسلام، جلوگیری قدرت‌ها از تسلط بر منافع کشورهای اسلامی و رشد تروریسم، تامین امنیت در آب‌های بین‌المللی و قدرت نظامی و موشکی، هشت سیلی محکم سپاه پاسداران به آمریکا بوده و هست.

بابائیان افزود: آسیب‌پذیری نیروهای نظامی آمریکا، اقدامات تلافی‌جویانه علیه نیروهای آمریکا در سوریه، عراق و تعمیق وحدت ملی بین گروه‌های مختلف در ایران، موجب بی‌ثباتی بیشتر آمریکا در منطقه، نشان از ناتوانی آمریکا در مقابله با جمهوری اسلامی از پیامدهای اقدام آمریکا در تروریستی خواندن سپاه پاسداران است.

وی یادآور شد: دولت محترم اگر به جای مشغول کردن خود با برجام، فقط رودخانه‌ها و مسیل‌ها را لایروبی می‌کرد، امروز کشور با این همه خسارات جانی و مالی مواجه نمی‌شد، برخی به جای مقاومت در برابر خواسته های نامشروع قدرت‌ها، نسخه تسلیم و ذلت برای ملت نپیچند.

امام‌جمعه امیرکلا با تاکید بر مسئولین اظهار کرد: نکند وضعیت اسفناک سیل‌زدگان تا زمان انتخابات ریاست جمهوری و نمایندگان مجلس باقی بماند و از این مردم ستمدیده، برای رسیدن به مقاصدشان سو استفاده کنند، در تلویزیون گریه کنند و بگویند سیل‌زده‌ها هنوز خانه و کاشانه ندارند به ما رأی بدهید تا همه را صاحب‌خانه کنیم.

حجت‌الاسلام بابائیان افزود: برخی مسئولین با بی‌تدبیری، رهاسازی اقتصاد کشور، عدم توجه به اقتصاد مقاومتی و عدم نظارت بر قیمت کالاها، بلایی بر سر مردم ایران خصوصا اقشار ضعیف و آسیب‌پذیر آوردند که مغولان بر سر مردم نیاوردند.

وی تاکید کرد: جوانان، رمز تحقق پیروزی ایران، امید امروز و فردای ملت و رهبری، (نگهبان امانت بزرگ الهی) یعنی استقلال و آزادی، پرچمداران تمدن نوین اسلامی و از معجزات انقلاب اسلامی، محور حرکت‌های انقلابی، سیاسی، سازندگی، فرهنگی ، اقتصادی و الهی و معنوی هستند که باید آن‌ها را دریابید.

این مسئول در پایان با اشاره به ویژگی‌های جوان انقلابی تراز انقلاب اسلامی در بیانیه گام دوم انقلاب گفت: تقوا، اخلاص و کار برای خدا، اهل دغدغه‌مندی و مسئولیت‌پذیری، اهل وظیفه شناسی و عمل به تکلیف، اهل بصیرت، عقلانیت و اعتدال، اهل خودباوری و اعتماد به نفس، اهل شجاعت،استقامت و ایستادگی، اهل ساده‌زیستی و مخالف رفاه‌طلبی است و باید به این موارد توجه ویژه داشته باشد.

تهیه و تنظیم خبر: روح‌اله قلی‌پور

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين