امروز : یکشنبه, ۳ مرداد , ۱۴۰۰
تاریخ : 2019/04/29 - 19:09 ذخیره فایل ارسال به دوستان

۶۲ استاد سطح عالی حوزه برای تبلیغ در ماه رمضان به سراسر کشور اعزام می‌شوند

باهمت دارالقرآن علامه طباطبایی ۶۲ استاد سطح عالی حوزه برای تبلیغ در ماه رمضان به سراسر کشور اعزام می‌شوند.

به گزارش بابل نوین، حجت‌الاسلام حسین بنیادی معاون تبلیغ مجمع عالی تفسیر قرآن کریم درخصوص اعزام تخصصی اساتید حوزه علمیه در ماه مبارک رمضان ۹۸، اظهار داشت: در سال جاری ۶۲ نفر بر اساس سهمیه اعزام خواهند شد و برخی مراکز کلان شهرها و بخصوص شهرهایی که بقاع متبرکه و فعال دارند تا پنج استاد اعزام خواهند شد.

حجت‌الاسلام حسین بنیادی بااشاره به اعزام اساتید به خارج از کشور نیز گفت:‌ با تمام تلاش‌هایی که داشتیم به دلیل مسائل اقتصادی کشور تنها پنج نفر از اساتید حوزه به قزاقستان، اتیوپی، عراق، سوریه و لبنان اعزام خواهند شد.

وی در مورد اعزام حمایتی ۱۰۰ نفر از اساتید نیز گفت: اساتیدی که در دفتر تبلیغات پرونده تبلیغی دارند هر محلی که قصد دارند مشرف شوند نامشان را بدهند که با هماهنگی ما اقدامات صورت گیرد.

وی بیان کرد: در سال جاری ۶۰ برنامه تلویزیونی تفسیری با موضوعات مختلف انجام شده است.

رشد ۲۰ درصدی درس‌های قرآن کریم در حوزه‌های علمیه در سال جاری

حجت الاسلام سید مرتضی میرکتولی مدیر مدرسه عالی قرآن کریم بااشاره به رشد درس‌های قرآنی حوزه اظهار داشت: در سال جاری شاهد رشد ۲۰ درصدی درس های قرآن کریم بودیم و هم اکنون ۶۱۰ درس قرآنی در مراکز رسمی حوزه علمیه با حضور اساتید با سابقه بیش از پنج سال در دروس خارج داریم که این امر دستاورد مهمی است.

میرکتولی افزود:‌ در سال جاری درس های نهج البلاغه امیرالمومنین(ع) و شرح صحیفه سجادیه امام سجاد(ع) در حوزه افتتاح و قریب ۵۰ درس نهج البلاغه و صحیفه ثبت شده است.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين