امروز : شنبه, ۳ آبان , ۱۳۹۹
تاریخ : 2015/01/21 - 21:39 ذخیره فایل ارسال به دوستان

برگزاری هشتمین جشنواره وارش در شهر بابل

برگزاری هشتمین جشنواره وارش در شهر بابل

 

جشنواره وارش با ایجاد پویایی، شادابی، استعداد یابی و کشف خلاقیت های برتر توانست موجبات ارتقاء سطح کیفی آثار تولیدی در تراز رسانه ملی و فرهنگ تصویری جامعه را با محوریت فرهنگ ناب ایرانی اسلامی فراهم آورد.

این جشنواره توانست با بهره مندی از هنرمندان جوان، مبتکر و خلاق در سراسر کشور و سطح بین الملل ، زمینه ساز حرکتی پویا در سطح رسانه و چشم انداز افق رسانه در آینده ای نزدیک باشد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری بابل این شهرداری در کنار انجام کارهای عمرانی، خدماتی و فضای سبز حمایت از برنامه‌های هنری را در دستور کار خویش قرار داده است و برای حمایت از برنامه‌های دبیرخانه دائمی وارش آمادگی کامل خود را علام نموده است.و این جشنواره یکی از رخدادهای سینمایی فیلم کوتاه است که از سال 1378 درشهرستان بابل برگزار می شود که نتایج مطلوب این جشنواره یقینا به دلیل خرد جمعی مسئولان بوده که سبب بالا رفتن بیرق مازندران در تارک کشور و معرفی درست استان مازندران و شهرستان بابل برای فیلم‌سازان کشور بوده است.

و اعلام آمادگی فیلمسازان کشور برای تولید فیلم  و معرفی شهرستان بابل برای این شهرستان سبب افتخار و حمایت از فعالیت های هنری درکنارپروژه‌های عمرانی شهرستان بابل نیز می باشد.

یکی از اهداف مهم این جشنواره در بخش بین الملل ، کشف استعدادهای تازه و نو در عرصه فیلم کوتاه، ترغیب فیلم سازان به موضوعات آیینی و دینی، معرفی میراث مشترک بین المللی ایران و ساکنین حاشیه دریای خزر، معرفی موضوعات فرهنگی با پیشینه فرهنگی و فرهنگ عامه می باشد.

جشنواره وارش می تواند یک فرصت مناسب برای توسعه فرهنگ غنی ایران اسلامی به خصوص محلی به شمار آید که برای تحقق این هدف باید مورد حمایت جدی مسئولان کشوری باشد   برگزاری جشنواره وارش برای ارائه فرهنگ مازندران یک فرصت مناسبی است تا در این راستا گردشگران و مسافران زیادی را ازاقصی نقاط کشور جذب این استان کند.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين