امروز : جمعه, ۳ بهمن , ۱۳۹۹
تاریخ : 2015/06/19 - 16:24 ذخیره فایل ارسال به دوستان

مربی کروات جای قلعه نویی را گرفت

خوش و بش استیماچ با جیمی جامپ استقلالی ها

ایگور استیماچ گزینه مورد نظر باشگاه استقلال برای هدایت تیم فوتبال این باشگاه پس از حضور در جلسه با اعضای هیأت مدیرهاستقلال راهی کمپ مرحوم ناصر حجازی شد تا از امکانات این باشگاه دیدن کند. در بدو ورود استیماچ سراغ تیم های پایه باشگاه استقلال را گرفت، همچنین این مربی کروات به دنبال این بود که سالن بدنسازی بازیکنان در کجا قرار دارد که به او گفتند استقلالی ها در مجموعه انقلاب تمرین می کنند که این صحبت باعث تعجب استیماچ شد و او اعتقاد داشت که باید یک سالن بدنسازی هم در کمپ تمرین …

 ایگور استیماچ گزینه مورد نظر باشگاه استقلال

ایگور استیماچ گزینه مورد نظر باشگاه استقلال

به گزارش بابل نومه به نقل ازخبرگزاری فارس،ایگور استیماچ گزینه مورد نظر باشگاه استقلال برای هدایت تیم فوتبال این باشگاه پس از حضور در جلسه با اعضای هیأت مدیرهاستقلال راهی کمپ مرحوم ناصر حجازی شد تا از امکانات این باشگاه دیدن کند.
در بدو ورود استیماچ سراغ تیم های پایه باشگاه استقلال را گرفت، همچنین این مربی کروات به دنبال این بود که سالن بدنسازی بازیکنان در کجا قرار دارد که به او گفتند استقلالی ها در مجموعه انقلاب تمرین می کنند که این صحبت باعث تعجب استیماچ شد و او اعتقاد داشت که باید یک سالن بدنسازی هم در کمپ تمرینی استقلال وجود داشته باشد.
از نکات قابل توجه حضور استیماچ در کمپ ناصرحجازی این بود که اتومبیل حامل این مربی کروات دقیقاً جایی پارک شده بود که پیش از این امیر قلعه نویی سرمربی فصل گذشته استقلال اتومبیلش را آنجا پارک می کرد.
همچنین جیمی جامپ استقلالی ها که توسط امیرقلعه نویی در کمپ مرحوم حجازی مشغول به کار شده بود با استیماچ به خوش و بش پرداخت که این مسئله از نکات قابل توجه حضور این مربی کروات در محل تمرین استقلالی ها بود

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين