امروز : پنج شنبه, ۹ بهمن , ۱۳۹۹
تاریخ : 2015/01/21 - 21:46 ذخیره فایل ارسال به دوستان

کتاب ، مصداق فرهنگ سازی است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان بابل، 2

در این جلسه معاون سیاسی – امنیتی استانداری مازندران گفت: هرچه ارزش‌های فرهنگی، دینی، قرآنی و معنوی ترویج شود، جامعه از برخی نارسایی‌ها و کج‌روی‌ها در امان می‌ماند.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران یک انقلاب فرهنگی است و کتاب نیز مصداق فرهنگ سازی است، ادامه داد: مسئولان ارشد کشوری دارای شخصیت فرهنگی هستند.

معاون سیاسی- امنیتی استانداری مازندران با اشاره به اینکه برنامه‌های فرهنگی متعددی در سال‌جاری در استان اجرا شد، افزود: برگزاری جشنواره‌های فرهنگی، تجلیل از خبرنگاران، جشنواره مطبوعات و… از جمله برنامه‌های فرهنگی مازندران در سال جاری است.

دکتر یونسی از نمایشگاه کتاب به عنوان یکی از جشنواره‌های فرهنگی بزرگ کشوری یاد کرد و گفت: با توجه به اینکه این نمایشگاه همزمان با دهه فجر در حال برپایی است، باید رنگ‌وبوی پیروزی انقلاب اسلامی داشته باشد.

وی با اشاره به استقبالی که سال‌های قبل از برگزاری نمایشگاه کتاب شد،افزود: بحث‌های امنیتی و ترافیکی باید مورد توجه مسئولان برگزاری قرار بگیرد تا شهروندان و بازدیدکنندگان بدون هیچ گونه دغدغه ای از نمایشگاه بازدید نمایند.

دکتریونسی تصریح کرد: در این شرایط سخت بودجه‌ای و کاهش شدید قیمت نفت، برگزاری چنین نمایشگاهی با هزینه بالا کاری جز عشق و علاقه نخواهد بود.

لازم به ذکر است در این نمایشگاه که از تاریخ13بهمن در شهرستان ساری برگزار می گردد350ناشر از سراسر کشور حضور خواهند داشت و پیش بینی می شود بیش از 500هزار نفر از این نمایشگاه بازدید بعمل آورند.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين