امروز : سه شنبه, ۲۹ مهر , ۱۳۹۹
تاریخ : 2020/03/04 - 16:28 ذخیره فایل ارسال به دوستان
توسط سربازان گمنام سپاه بابل انجام شد

کشف انبار نگهداری و عوامل احتکار مواد ضدعفونی‌کننده در بابل

سربازان گمنام سپاه ناحیه بابل انبار نگهداری و عوامل احتکار مواد شوینده و ضدعفونی‌کننده کشف و ضبط کردند.

به گزارش بابل نوین،  انبار نگهداری مواد ضدعفونی‌کننده و شوینده و عوامل احتکار و فروش مقادیر زیادی محلول تقلبی و دست‌ساز در بابل کشف و ضبط شد.

سربازان گمنام سپاه ناحیه شهرستان بابل در جهت برخورد با متخلفان و محتکران لوازم بهداشتی مورد نیاز مردم، طی کشف انبار نگهداری مواد ضدعفونی‌کننده، تعداد زیادی از این مواد را برای توزیع بین مردمو پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در اختیار مراجع ذیربط قراردادند.

عوامل احتکار و فروش محلول‌های تقلبی ضد‌عفونی‌کننده که دستگیر و پلمپ شدند،این مواد را در بطری‌های یک لیتری به وسیله رابط‌هایی از شهرستان دیگر به بابل می‌آوردند و با ارتباط‌گیری از فضای‌مجازی با چندین برابر قیمت بازار نسبت به فروش آن اقدام می‌کردند.

دستگیری دلالان و عاملان فروش ماسک  دستکش در فضای حقیقی و مجازی نیز از دیگر اقدامات ارزنده سپاه ناحیه بابل در برخورد با متخلفان بود.

گفتنی‌است سپاه‌ ناحیه شهرستان بابل به محتکران و متخلفان اقلام بهداشتی هشدار داده است که با افرادی که اقدام به تولید محلول‌های ضدعفونی تقلبی دارند، گران‌فروشان و محتکران برخورد قاطع و بدون‌اغماض خواهد داشت و اجازه هیچ نوع سوء‌استفاده‌ای را نخواهد داد.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين