امروز : دوشنبه, ۶ بهمن , ۱۳۹۹
تاریخ : 2020/09/20 - 12:02 ذخیره فایل ارسال به دوستان
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بابل:

برگزاری ۳۰۰ برنامه در هفته دفاع مقدس بابل/قدرشناس فرصت اطلاع‌رسانی انقلابی در هفته دفاع‌مقدس باشیم/ سپاه به هیچ فرد یا جناحی وابسته نیست

به گزارش بابل نوین، همزمان با آغاز هفته دفاع‌مقدس، سرهنگ مرتضی رمضانی در نشست خبری با اصحاب رسانه شهرستان بابل ، دفاع‌مقدس را مظهر نشان دادن توانمندی مقاومت مردم ایران و انقلاب اسلامی در مقابل دشمنان دانست و اظهار کرد: هفته دفاع‌مقدس برگ زرینی در خاطره انقلاب اسلامی است و توانمندی مردم ایران اسلامی را در عرصه‌های مختلف نشان می‌دهد.

وی افزود: ظهور و بروز این انقلاب برای دشمنان اسلام ناخوشایند و موجب عصبانیت آنها شده و همانگونه که امام(ره) فرمود “در جنگ هم ابهت ابرقدرتهای غرب و شرق را شکستیم هم اسلامیت خود را به جهانیان ثابت کردیم”.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بابل ادامه داد: ابرقدرت‌های بزرگ در مقابل ولایت‌پذیری مردم ایران اسلامی کم آورند و به ‌واسطه ایثارگری آحاد مردم دفاع ارزنده مقدس شکل گرفت.

این مسئول تصریح کرد: امروز ایران بزرگ اسلامی امنیت خود را مدیون دانشگاه مقاومت، ایثار و شهادت است و شهدا در این مکتب آن را اثبات کردند.

سرهنگ رمضانی گفت: خدا را شاکریم نسلی که جنگ را ندید، امام بت‌شکن را ندید در مقابل داعش ایستاد و جوانان با بصیر ما در دفاع از حریم ولایت در مقابل داعش ایستادند و آن را از میان برداشتند.

وی اذعان کرد: عصبانیت دشمن در مقابل فرماندهی و عملکرد حاج قاسم سلیمانی شهادت را برای ایشان رقم زد و عزت مستمر را برای ما و باز نتوانستند محور مقاومت را از بین ببرند چون مقاومت یک مکتب شده، این عدم پیروزی نشان‌دهنده عدم شناخت دشمن از اسلام و مردم ایران است.

فرمانده بسیج بابل افزود: همانگونه که حاج قاسم سلیمانی فرمودند “ملت ما ملت امام حسین(ع) است” و این فرهنگ در مردم نهادینه شده و باید پاسدار این روحیه شهادت‌طلبی باشیم.

رمضانی ادامه داد: بیش از ۳۰۰عنوان برنامه هفته دفاع‌مقدس در سطح شهرستان بابل  برگزار می شود که اهم این برنامه ها شامل این می‌شود که در روز ۳۱ شهریور زنگ ایثار و شهادت در تمام مدارس زده خواهد شد .

وی یادآور شد: نشست رزمندگان با رهبری را به‌صورت ویدئو کنفرانس، رژه خودرویی و نمایشگاه دفاع‌مقدس را خواهیم داشت، روایتگری سیار در محلات، رادیو دفاع‌مقدس در محلات و دیدار با خانواده‌های شهدا، تحویل ده خانه محروم، عصری با شعر، یادواره‌های شهدا به‌صورت حقیقی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در فضای آزاد و فضای مجازی از دیگر برنامه‌های مهم محلات خواهد بود.

فرمانده بسیج بابل تاکید کرد: به‌دنبال انتقال فرهنگ مقاومت و شهادت هستیم تا انقلاب حفظ شود.

این مسئول تصریح کرد: از اهالی رسانه انتظار می‌رود فضای مجازی را مدیریت کنند و با معرفی دستاوردهای دفاع مقدس و معرفی سرداران و شهدای شاخص از فرصت به وجود آمده برای اطلاع رسانی انقلابی در این هفته استفاده کنند.

سرهنگ رمضانی افزود: ما ملت مقاومت هستیم و دیدیم که مذاکرات باعث شد امثال حاج قاسم سلیمانی را از دست دادیم و نتوانستیم در قالب مذاکره به جایی برسیم، در واقع آنچه که کشور را نجات داد مقاومت بود.

وی در پایان گفت: دفاع‌مقدس مظهر دینداری بودو باید این مهم را متذکر شوم که سپاه و بسیج حامی انقلاب اسلامی و دفاع از ارزشهای انقلاب اسلامی است و ابدا مدافع شخص و جریانی نیست.

تهیه و تنظیم خبر: روح اله قلی پور

برچسب ها :
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين