امروز : پنج شنبه, ۷ بهمن , ۱۴۰۰
تاریخ : 2021/06/21 - 12:08 ذخیره فایل ارسال به دوستان

دکتر حمید طاهری‌پور مدیر نمونه ملی بخش کشاورزی شد

دکتر حمید طاهری‌پور به عنوان مدیر نمونه ملی بخش کشاورزی در سال ۹۶انتخاب و لوح‌های تقدیری به پاس تلاش‌های ارزشمند ایشان، افتخارآفرینی در حوزه کشاورزی و جوجه‌کشی از سوی وزیر جهاد کشاورزی و معاون وزیر جهاد کشاورزی به این مرد خستگی ناپذیر عرصه کار و تلاش کشورمان اهدا شد.

به گزارش بابل نوین، افتخاری دیگر برای هلدینگ اکسین رقم خورد و دکتر حمید طاهری‌پور کارآفرین برجسته کشورمان به عنوان مدیر نمونه ملی بخش کشاورزی در سال ۹۶ انتخاب گردید که لوح‌های تقدیر جداگانه‌ای به پاس تلاش‌های ارزشمند ایشان و افتخارآفرینی در حوزه کشاورزی و جوجه‌کشی از سوی محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی و حسن رکنی معاون وزیر جهاد کشاورزی به این مرد خستگی‌ناپذیر عرصه کار و تلاش کشورمان اهدا شد.

در متن لوح تقدیر دکتر محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی آمده:

جناب آقای حمید طاهری‌پور بی‌تردید دستیابی به خودکفایی، توسعه، امنیت غذایی کشور و اشتغال پایدار مرهون همت والا و کوشش همیشگی شما است.

نتیجه این تلاش نویدبخش، آینده‌ای روشن برای فرزندان این مرزوبوم و اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در عرصه جهانی می‌باشد.

براساس ارزیابی‌های انجام شده و انتخاب بعنوان واحد نمونه جوجه‌کشی در سی و دومین دوره انتخاب و معرفی نمونه‌های ملی بخش کشاورزی در سال ۹۶ ضمن تبریک این انتخاب شایسته، از زحمات و تلاش‌های بی‌دریغ جنابعالی، صمیمانه تقدیر و تشکر بعمل آمده و توفیق روزافزون شما را از درگاه ایزدمنان خواستارم.

در متن لوح تقدیر دکتر حسن رکنی معاون وزیر جهاد کشاورزی آمده :

جناب آقای حمید طاهری‌پور نظر به انتخاب جنابعالی بعنوان تولیدکننده نمونه برتر ملی در رشته واحد جوجه‌کشی در سال ۹۶بدین وسیله با اهدای این لوح سپاس کسب این عنوان که نشان از لیاقت و شایستگی جنابعالی بوده است را تبریک عرض نموده و امیدوارم با استعانت از پروردگار بزرگ همواره در جهت نیل به خودکفایی با بهره‌گیری از نوآوری‌های نوین در بخش کشاورزی و با همتی والاتر بیش از پیش موفق و موید باشید.

گفتنی است؛ در مراسم معرفی و تجلیل از کشاورزان نمونه ملی که با حضور وزیر جهاد کشاورزی و مسئولان ملی در سالن همایش های صداوسیما برگزار شد، جناب آقای عباس طاهری‌پور به نمایندگی از شرکت جوجه کشی پرینه اکسین و هلدینگ اکسین حضور پیدا نمود.

لازم به ذکر است؛ شرکت جوجه کشی پرینه اکسین استان مازندران یکی از شرکت‌های موفق هلدینگ اکسین می‌باشد که افتخار تولید۷۰ میلیون قطعه جوجه یکروزه گوشتی در سال را دارد که با دارا بودن شاخص‌های نمونه در سطح ملی به عنوان واحد جوجه کشی برتر کشور انتخاب گردید./ کمال آنلاین

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين