امروز : سه شنبه, ۲۷ مهر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2021/07/03 - 10:04 ذخیره فایل ارسال به دوستان
مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران اعلام کرد

جولان هنجارشکنی در سواحل و اماکن توریستی/وضعیت سواحل نگران کننده است

مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران با انتقاد از وضعیت رها شده سواحل و مناطق گردشگری استان ، گفت: جولان هنجار شکنی در نوار ساحلی ،توریستی و گردشگری استان به قیمت توجه به مسائل اقتصادی صورت می گیرد و این غفلت غیر قابل جبران است.

به گزارش بابل نوین،  حجت الاسلام ناصر شکریان امیری در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به وجود ناهنجاری ها و آسیب های متعدد در سواحل و مناطق توریستی و گردشگری نوار ساحلی مازندران ، اظهار کرد: جولان هنجار شکنی و وجود معضلات و آسیب های اجتماعی در سواحل استان بسیار نگران کننده است و این مسائل و مشکلات بوجود آمده ، زیبنده این استان نیست.

وی در ادامه با اشاره به ابراز نگرانی خانواده های معزز شهداء ،دلسوزان ، شخصیت های متدین و روحانیون نسبت به مشکلات و معضلات سواحل، افزود : متاسفانه سواحل استان بدون هیچ گونه نظارتی به حال خود رها شده است و هیچ گونه نظارتی در بخش های ساحلی و مناطق گردشگری و توریستی استان صورت نمی گیرد و هیچ متولی در استان پاسخگوی این شرایط در سواحل استان نیست.

عضو شورای فرهنگ عمومی مازندران در بخش دیگری از سخنان خود با انتقاد شدید از وضعیت نگران کننده در سواحل استان، تصریح کرد: نگاه برخی دستگاه‌های اجرایی در حوزه سواحل و مناطق توریستی و گردشگری صرفا مسئله اقتصادی و کسب درآمد است که متاسفانه با این نگاه شاهد این حجم از هنجارشکنی و وجود آسیب‌های فراوان در مناطق ساحلی و گردشگری استان هستیم.

حجت الاسلام شکریان امیری در ادامه سخنان خود با اشاره به ویژگی های مردم متدین و ولایتمدار مازندران و توجه مردم فهیم استان به مسائل معنوی، دینی و مذهبی ، تاکید کرد: مردم فهیم و ولایتمدار مازندران این‌گونه هنجار شکنی‌ها را در مناطق توریستی و گردشگری نمی‌پذیرند و قطعا تحمل نخواهند کرد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران در ضمن تاکید بر برخورد قانونی با هنجارشکنان در سواحل استان ، خاطرنشان کرد: مسئولین استان و متولیان حوزه سواحل و مناطق توریستی با توجه به ویژگی‌های گردشگری استان باید تمام مقدمات این مناطق را با پیوست‌های فرهنگی آن لحاظ کنند و برای جذب توریست و گردشگر برنامه ریزی کنند تا شاهد اینگونه رفتارها و هنجار شکنی ها در استان نباشیم.

وی در پایان با اشاره به فعالیت‌های فرهنگی روحانیون و برخی گروه‌های فرهنگی تبلیغی در سواحل و مناطق گردشگری استان، بیان داشت: برای سالم سازی طرح های دریا همکاری همه دستگاه‌های اجرایی و فرهنگی ضروری است و باید از ظرفیت همه نهادهای فرهنگی برای هرچه بهتر برگزار شدن طرح‌ها در سواحل استان بهره گرفت./بلاغ

انتهای پیام/(ر.ق)

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين