امروز : شنبه, ۲۷ دی , ۱۳۹۹
تاریخ : 2015/06/21 - 17:11 ذخیره فایل ارسال به دوستان

آموزش تصویری ژله سوپرایز

اگر میخواهید همسر خود را سوپرایز کنید میتوانید این ژله حیرت انگیز را درست کنید و همسر خود را شگفت زده کنید و عشق وعلاقه خود را با این ژله به همسر خود نشان دهید.

وب سایت آش خونه: اگر میخواهید همسر خود را سوپرایز کنید میتوانید این ژله حیرت انگیز را درست کنید و همسر خود را شگفت زده کنید و عشق وعلاقه خود را با این ژله به همسر خود نشان دهید.

آموزش تصویری ژله سوپرایز

مواد لازم ژله سوپرایز:

  • ژله آلوورا              ۲ بسته
  • ژله رنگ قرمز         ۱ بسته
  • شیر                    یک لیوان و نیم

طرز تهیه ژله سوپرایز:

ابتدا پودر ژله قرمز را با یک لیوان آبجوش به خوبی حل میکنیم و سپس نصف لیوان آب سرد به آن اضافه میکنیم چون میخواهیم ژلمون یکم سفت باشه تا راحت قالب بخوره بعد از اینکه بست ژله را بیرون می اوریم و با قالب قلب شکل ژله ها را قالب میزنیم

آموزش تصویری ژله سوپرایز

حال دو بسته ژله آلوورا را با دو لیوان آبجوش به خوبی حل میکنیم و میگذاریم تا یکم ژله سرد شود چون اگر ژله داغ باشد شیر میبرد برای سپس بعد از سرد شدن ژله شیر را هم به ژله اضافه میکنیم و خوب هم میزنیم و مقداری از ژله آلوررا را در زیر قالب مستطیلی خود میریزیم تا ببندد حواستون باشه که زیاد نریزید تا برای روی قلبها به اندازه کافی ژله داشته باشید حال مشابه شکل شیاری در وسط ژله ایجاد کنید و قلبها را پشت سر هم در وسط ژله قرار دهید.

آموزش تصویری ژله سوپرایز

حال مابقی ژله الورا را  اگر تو این زمان بسته بود میتونین ژله را روی حرارت بخار اب بگذارید تا دوباره مایع شود و روی قلبها بریزید.

آموزش تصویری ژله سوپرایز

و بگذارید تا ژله ببندد.

آموزش تصویری ژله سوپرایز

ژله سوپرایز شما اماده هست و زمان سوپرایز کردن رسیده.

آموزش تصویری ژله سوپرایز

برچسب ها :
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين