امروز : پنج شنبه, ۱ آبان , ۱۳۹۹
تاریخ : 2015/06/22 - 10:10 ذخیره فایل ارسال به دوستان

نتایج آزمون مرحله اول طرح اعطای مدرک به حافظان قرآن اعلام شد

نتایج آزمون مرحله اول دهمین دوره طرح ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم اعلام شد.

images

نتایج آزمون مرحله اول دهمین دوره طرح ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم از طریق سایت تلاوت سازمان دارالقرآن الکریم اعلام شد.
آزمون مرحله اول طرح ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم در رشته‌های حفظ پنج جزء، ۱۰، ۲۰ و ۳۰ جزء قرآن کریم برگزار شد و بیش از ۵۰ درصد شرکت‌کنندگان در این آزمون موفق به کسب حدنصاب نمره شده‌اند.
در دهمین دوره طرح ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن، شش هزار و ۱۹۵ نفر از سراسر کشور ثبت نام کرده‌اند که از این تعداد سه هزار و ۴۱۰ نفر موفق به کسب حد نصاب نمره شده‌اند.
استان‌های تهران، اصفهان، قم، خراسان رضوی و خوزستان بیشترین تعداد قبولی در مرحله اول آزمون‌های دهمین دوره طرح ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن را داشته‌اند.
همچنین در صورت اعتراض نسبت به نتیجه آزمون مرحله اول، معترضان می‌توانند متن اعتراض خود را تا ۱۰ تیرماه با ذکر مشخصات کامل از طریق شماره دور‌نگار ۶۶۹۵۵۹۷۹-۰۲۱ به دبیرخانه طرح ارسال کنند.
آزمون مرحله دوم دهمین دوره طرح ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم نیمه اول شهریورماه به صورت شفاهی برگزار می‌شود و افرادی که به این آزمون راه یافته‌اند باید با نام‌نویسی مجدد آمادگی خود را برای این آزمون اعلام کنند.
آخرین مهلت مشاهده نتایج مرحله اول و اعلام آمادگی جهت حضور در مرحله دوم ساعت ۲۴ جمعه، ۱۹ تیرماه خواهد بود و عدم اعلام آمادگی جهت حضور در مرحله دوم آزمون‌ها به منزله انصراف از حضور در این مرحله از طرح خواهد بود.

*باز نشر از ایکنا

برچسب ها :
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين