امروز : چهارشنبه, ۲۵ فروردین , ۱۴۰۰
تاریخ : 2015/06/23 - 0:16 ذخیره فایل ارسال به دوستان

چهارمین محفل انس باقرآن نسیم رحمت

چهارمین محفل انس باقرآن
نسیم رحمت
باحضورقاری ممتازجهان اسلام استادحاج سعیدطوسی
بااجرای گروه تواشیح بین المللی شمیم بهشت
جمعه ۵تیر(۹ماه رمضان)ساعت۲۲
بابل-مسجدمقدس محدثین

مجمع مرکزی قاریان قرآن شهرستان بابل باهمکاری مسجدمقدس محدثین،شهرداری بابل،شورای اسلامی شهربابل،اداره اوقاف وامورخیریه وسازمان تبلیغات اسلامی شهرستان بابل

۴۵۹۷۲

خبر: اکبرنیا _ آزده/ خبرگزاری بابل نومه

دیدگاه بینندگان
 • معراج النبی

  تاریخ : 24 - ژوئن - 2015

  محفل انس با قران در شهرستان بابل

  شمال آنلاین: مدیر اجرایی و هماهنگی همایش قرآنی ماه خدا اظهار داشت: این همایش نهم تیرماه به میزبانی شهر بابل برگزار می شود.
  به گزارش شمال آنلاین،حسین اخگر گفت:فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، ماه خدا ، ماه پرهیزکارى و عبادت و ماه قرآن فرصت مناسبی برای برگزاری محافل انس با قرآن با تلاوت های دلنشین قاریان خوش صدای کشور می باشد .
  وی بیان داشت:در این راستا جمعی از فعالین فرهنگی و اجتماعی شهر بابل با حمایت خیرین محترم و دستگاه های اجرایی تصمیم به برگزاری همایش قرآنی در این ماه مبارک با حضور قاریان ممتاز بین المللی و ملی گرفته اند که در قالب آن از فعال و پیشکسوت قرآنی شهرستان جناب استاد محمد حسن گدازگر مسئول مجمع مرکزی قاریان قرآن شهرستان بابل که نزدیک به نیم قرن فعالیت قرآنی دارند تجلیل به عمل بیاورند.
  اخگر تصریح کرد: در این مراسم که با اجرای مجری توانمند کشوری جناب استاد گنجی همراه است،استاد حاج سیدجوادحسینی از قاریان ممتاز بین المللی جهان اسلام ، استاد سیدهادی حجازی از قاریان ممتاز ملی و همچنین استاد حاج ابوالفضل حیدریان از قاریان ممتاز کشور به تلاوت مجلسی میپردازند .همچنین گروه تواشیح و همخوانی معراج النبی(ص) از گروههای تواشیح ممتاز کشور به اجرای برنامه خواهند پرداخت.
  گفتنی است:این همایش معنوی در تاریخ نهم تیر ۱۳۹۴ برابر با سیزدهم ماه مبارک رمضان در ساعت ۲۲:۳۰ در کانون فرهنگی ،پرورشی امام خمینی(ره) شهرستان بابل برگزار خواهد شد

  منبع با تصحیح:
  http://shomalonline.com/component/content/article/9038


  پاسخ

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين