امروز : سه شنبه, ۱۱ آذر , ۱۳۹۹
تاریخ : 2015/06/25 - 1:57 ذخیره فایل ارسال به دوستان

تنور نقل و انتقالات داغ شد

در حالی که چند روز از نقل و انتقالات لیگ برتر گذشته بود، فوتبال دوستان منتظر این بودند تا تیم های فعالیت خود را برای جذب بازیکن آغاز کنند.

۴۸۶۷۸

به گزارش بابل نومه وبه نقل از ورزش سه، امروز تیم ها فعالیت بیشتری در نقل و انتقالات داشتند و با جذب بازیکنان موردنظر خود تنور نقل و انتقالات را داغ کردند.

سایپای البرز
بعد از اینکه روز گذشته سایپا وحید اسماعیل بیگی را جذب کرد، نارنجی پوشان امروز هم با جذب دو بازیکن سابق پرسپولیس نشان دادند برای فصل آینده مصمم تر از تیم های دیگر هستند. مجید جلالی امروز بعد از توافق با غلامرضا رضایی و رضا نوروزی دو مهاجم سابق پرسپولیس را به جمع شاگردان خود اضافه کرد.

استقلال تهران
در استقلال هم آبی پوشان با جذب جابر انصاری و توافق اولیه با میثم مجیدی به دنبال حضور امین حاج محمدی در ترکیب خود هستند.

استقلال در عین حال منتظر آندرانیک تیموریان و مهدی رحمتی نیز می باشد تا اینگونه تیمی قدرتمند را مهیای لیگ پانزدهم کند.

پرسپولیس
در پرسپولیس اما اوضاع متفاوت است؛ مسوولان این تیم در حال حاضر به دنبال رایزنی با مهره های مورد نظر خود هستند و تاکنون با بازیکنی به توافق قطعی نرسیدند.

نفت تهران
نفت تهران نیز با خرید سانتوس یکی از مدافعان برتر لیگ را در ترکیب خود می بیند و البته منصوریان که تیمش را در جمع هشت تیم برتر آسیا می بیند مسلما اکنون به دنبال تیم قدرتمندتری برای فصل آینده است.

باید دید طی روزهای آینده نقل و انتقالات لیگ برتر به چه صورت پیش خواهد رفت و تیم ها برای حضور در لیگ پانزدهم چگونه خود را مهیا می کنند.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين