امروز : جمعه, ۱۶ خرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۳/۱۱/۲۱ - ۶:۳۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

چهار دستگاه دیالیز به بیمارستان شهید بهشتی بابل اهداء شد

این چهار دستگاه دیالیز که به یاد زنده یاد مرحوم حسین کاویانی توسط خانواده وی به بیماران این بیمارستان اهدا شد گام موثری در روند سلامت بیماران این مرکز بوده که امیدواریم با حمایت خیران بتوانیم نیازهای دیگر رادر این بخش رفع کنیم.

همزمان با دهه مبارک فجر در مراسمی با حضور حجت الاسلام والمسلمین  روحانی امام جمعه شهرستان بابل، دکتر ربیعی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل، رئیس بیمارستان شهید بهشتی، خانواده مرحوم حسین کاویانی، مسئولین دانشگاه و مراکز درمانی تعداد ۴دستگاه دیالیز به بیمارستان شهید بهشتی بابل از سوی خانواده مرحوم کاویانی اهداء شد.

به گزارش بابل آنلاین به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بابل، رئیس بیمارستان شهید بهشتی در مراسم اهدای این دستگاه به مرکز دیالیز عنوان داشت: مرکز دیالیز این بیمارستان دارای ۲۱تخت فعال می باشد که ۲۲۷بیمار را تحت پوشش دارد.

دکتر اکبرزاده پاشا، با تقدیر از کار خیر خانواده مرحوم کاویانی، گفت: دستگاه‌های دیالیز عمر مشخص شده‌ای دارند که بعد از زمان مقرر نیاز به تعمیر و یا بازسازی است، این چهار دستگاه دیالیز که به یاد زنده یاد مرحوم حسین کاویانی توسط خانواده وی به بیماران این بیمارستان اهدا شد گام موثری در روند سلامت بیماران این مرکز بوده که امیدواریم با حمایت خیران بتوانیم نیازهای دیگر رادر این بخش رفع کنیم.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین  روحانی امام جمعه شهرستان بابل نیز در سخنانی از خانواده محترم مرحوم حسین کاویانی که در یک اقدام خدا پسندانه توانسته اند با اهدا دستگاه دیالیز جان بیماران را نجات دهند قدردانی به عمل آورد.

وی با اشاره به اینکه کارهای خیر بر اساس اعتقادات انسان صورت می گیرد و انسانهایی که کار خیر انجام می دهند بر پاداش آنان از سوی خداوند افزوده می شود.

وی همچنین با اشاره به اینکه انسان برای انجام کارهای بزرگ باید ابتدا قدمهای بزرگی در درون خود بردارد تا دربیرون عملهایشان برجسته شود همانطوری که خانواده مرحوم کاویانی در یک اقدامی شایسته به شرط اهدا دستگاه دیالیزبه بیمارستان رضایت به خانواده قاتل داده و با این کار جان بیمارانی که به این دستگاه نیازمند می باشند می توانند عمر دوباره پیدا کنند در این مرکز نصب گردد.

امام جمعه شهرستان بابل، در پایان از ریاست  دانشگاه علوم پزشکی دکتر ربیعی و رئیس بیمارستان شهید بهشتی جهت ارائه خدمات به بیماران و مراجعین محترم در مراکز درمانی تقدیر و تشکر به عمل آورد.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين