امروز : چهارشنبه, ۲۶ خرداد , ۱۴۰۰
تاریخ : 2015/06/28 - 3:43 ذخیره فایل ارسال به دوستان

خسته ترین سرباز تیم ملی والیبال!

 بوبان کواچ تصمیم دارد به ترکیب تیم برنده اش دست نزند. او  تمام وقت از شهرام محمودی بازی گرفت و بیشترین امتیازات را با او بدست آورد.shahram-mahmoudi-dailysun.ir-3

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران به نقل از خبرگزاری خبرآنلاین؛ محمودی مهره کلیدی تیم ملی؛ شهرام محمودی پشت خط زن تیم ملی والیبال در بازی دو شب پیش با لهستان هم مثل بازی های قبلی از همان اول در ترکیب تیم ملی بود. او مثل بازی های قبل هربار با پاس های سعید معروف، به پرواز در آمد و با اسپک هایش، امتیاز روی امتیازات ایران گذاشت.

شهرام محمودی که قبل از پرواز تیم به اردوی فنلاند مصدوم شد، تقریبا تمرین ١٠ روزه ای را از دست داد. او اما از اردوی جمهوری چک خودش را رساند و با شروع بازی های لیگ جهانی ٢٠١۵ و ست سوم بازی با لهستان شروع موفقی را رقم زد. پشت خط زن ملی پوش در آن بازی ١۶ امتیاز گرفت.

او در بازی های بعدی هم هر بار به زمین رفت بار اصلی حملات تیم ملی والیبال را به دوش کشید. یکه تازی محمودی در تهران هم قطع نشد او دربازی با آمریکا هم پرامتیاز ترین بازیکن شناخته شد و حتی با پایان هفته ششم لیگ جهانی هم با ١۵٢ اسپک و بیش از ۵٢ درصد موفقیت نفر اول اسپوکرهای لیگ جهانی است.

او دیشب در بازی اول هفته هفتم با لهستان هم مثل همیشه با پروازهایش امتیاز جمع کرد و با ١٨ امتیاز، امتیاز آورترین بازیکن بازی لقب گرفت و البته خسته ترین شاگرد کواچ.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين