امروز : شنبه, ۳ آبان , ۱۳۹۹
تاریخ : 2015/03/25 - 12:31 ذخیره فایل ارسال به دوستان

دستگیری عوامل فروش مواد محترقه در بابل

دستگیری عوامل فروش مواد محترقه در بابل

با تلاشهای ارزشمند مامورین زحمتکش و ایثارگر انتظامی و امنیتی شهرستان ، مقادیر قابل توجهی مواد محترقه کشف و منهدم و ۱۹ نفر از عوامل توزیع و فروش آنها نیز دستگیر و به دادسرای شهرستان بابل تحویل داده شدند. از این افراد بیش از ۲۰۰ هزار عدد مواد محترقه کشف و ضبط شد که حدود شش هزار عدد از آنها مواد انفجاری خطرناک بوده است.اقدامات صورت گرفته تاثیر چشمگیری در کاهش حوادثِ شب چهرشنبه آخر سال داشته است.دستگیری عوامل فروش مواد محترقه در بابل

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل، حدود ۵۰ نفر از نیروهای این سازمان در قالب ۷ تیم عملیاتی، ۲ تیم امداد موتوری و نیروهای پشتیبانی و ستادی در طول شیفت کاری سه شنبه بیست و ششم اسفندماه به حالت آماده باش کامل در ایستگاههای تابعه و محلهای پیش بینی شده در سطح شهر استقرار یافته و اقدام به پوشش دادن حوادث و سوانح نمودند.

 مهندس حسین خان پور مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل در گفتگو با ما اعلام داشت: « بررسی های آماری نشان می دهد که حجم عملیاتهای شب چهارشنبه آخر سال ۹۳ نسبت به سال ۹۲ حدود ۴۵% کاهش داشته و خوشبختانه این ماموریتها، تلفاتی نداشته است. ».ایشان همچنین از همکاری سایر دستگاههای امدادی به ویژه نیروی انتظامی و امنیتی، اورژانس و هلال احمر تقدیر و تشکر نمود.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين