امروز : یکشنبه, ۳۰ خرداد , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/01/25 - 12:23 ذخیره فایل ارسال به دوستان
گزارش تصویری:

مراسم تجلیل از مدال‌آوران کاراته‌کار بابلی برگزار شد


به گزارش بابل نوین، مراسم تجلیل از مدال‌آوران بابلی حاضر در مسابقات بین‌المللی کاراته جمهوری آذربایجان شامگاه سه‌شنبه برگزار شد.

در این مراسم که در مجتمع شهید بهشتی بابل برگزار شد استاد عادل امینی، امید ظرافت، سه قهرمان مسابقات سیدامیرسالار حسینی، سیدامیر حسین‌زاده، مرتضی امین‌الاسلامی ، رزمی‌کاران بابل و خانواده‌های آنان حضور داشتند.

عادل امینی در شروع این مراسم ضمن تشکر از زحمات این سه قهرمان گفت: این عزیزان مایه افتخار شهرمان هستند و مدال‌هایشان ارزش‌های زیادی دارد، اینان در شرایط بسیار سخت و عدم استراحت کافی جانانه جنگیدند.

وی با اشاره به اهمیت پای‌بندی ورزشکاران به اخلاق بیان کرد: منش پهلوانی باید سرلوحه همه ما ورزشکاران قرار گیرد و خدا و خانواده در اولویت زندگی‌مان باشد، ما شاهد پای‌بندی و رعایت این ورزشکاران به اخلاقیات و احترام به خانواده‌شان بودیم و همین عامل موفقیت‌شان شده است.

وی افزود: مدال پایان کار نیست ، پس از کسب مدال شرایط برای این ورزشکاران سخت‌تر می‌شود و اینان باید از مدالشان دفاع کنند.

امید ظرافت مربی تیم رزمی رزم‌آور نیز در ادامه مراسم گفت: این سه قهرمان با وجود ناداوری‌ها و رقیبان سرسخت مدال‌هایی را کسب کردند که  در فدراسیون کاراته ثبت بین‌المللی شده است آن هم در شرایطی که  با هزینه‌های شخصی به مسابقات اعزام شدند و از سوی نهاد یا مسئولی حمایت نشدند.

در پایان این مراسم از مدال‌آوران این مسابقه و اساتید آنان تجلیل به عمل آمد.

 

 

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين